Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen lett ez a versem? ...

Milyen lett ez a versem? Folynak a fali órák, Süti őket a sivatagi nap. Csonka emberi testek Egymás hegyén, hátán. Ők alkotják a bálványt. Van itt még egy asztal fából készült és barna. Éget a nap, a sivatag napja.

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 12:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Bocsi,most látom,hogy hogyan raktam ki...itt a vers


Folynak a fali órák,

Süti őket a sivatagi nap.

Csonka emberi testek

Egymás hegyén, hátán.

Ők alkotják a bálványt.

Van itt még egy asztal

fából készült és barna.

Éget a nap,a sivatag napja.

2018. máj. 8. 12:54
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak szavak egymas utan.
2018. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy véletlen rossz helyre másoltam.

Bemásoltam rendesen is.Szerinted mi nem jó ebben a versben pontosabban?

2018. máj. 8. 13:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A rimrol hallottal mar? A versek szolnak is valamirol.
2018. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Füzetbe írd le és tedd el egy időre. Fél év után olvasd el. Ha még mindig tetszik majd akkor írd ki.
2018. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem mostani versem.Az amatőr versírók klubbjában tetszett a csoporttagoknak.Ezért gondoltam,hátha kapok mondjuk kritikát vagy véleményt itt is.Egyébként a válaszolók közül Valamelyikőtöknek a munkálya olyan,hogy ért a versekhez?
2018. máj. 8. 19:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be, de amikor kiírtad ezt a verset, gondolhattad volna, hogy egy ilyen oldalon nem költőktől fogsz kritikát kapni. Na mindegy is, folytasd csak az írást, mert még fejlődnöd kell. Ha fejlődsz, akkor talán 1-2 év múlva rájössz, hogy ez tényleg nem jó, nincs mondanivalója, sem értelme.
2018. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első sort sem értem. A fali órát direkt írtad külön? Azok az órák, amelyek folyni tudnak (időmérték), hogy kerültek a falra? Ha viszont faliórákról van szó, azok hogy tudnak folyni, lévén szilárd tárgyak?
2018. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Te jó Isten. Ezt szerintem borzasztó. Milyen kínzás lenne már, ha egy ilyen retymedék lenne a memoriter. Többet nem kérünk a "verseidből"!

Pff

2018. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Salvador Dali festményét érdemes megnézni,az órákkal kapcsolatban 😉
2018. máj. 11. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!