Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már engem is zavar, de beteges...

Már engem is zavar, de betegesen utálom az életművészeket, füveseket, volt barátnőm miatt. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, viszonylag hosszú ideig, aki elmondta, hogy azelőtt több olyan barátja volt, aki nem dolgozott/nem tanult, csóró volt, drogozott, füvezett, őt is rávették erre, amitől, ha nem is komoly, de lett baja mivel szinte napi szinten nyomatták, de ennek ellenére nagyon szerelmes volt beléjük. Én jó családból származom, tisztességes lakással, anyagi háttérrel, szép kocsi, de sosem vágok fel ezzel. Gyakran vettem neki appróbb ajándékokat, megtettem érte mindent, lelkendezett is, hogy mennyire megbánta a korábbi életét, hogy milyen hülyeségeket csinált, ilyen figyelmes, rendes férfival nem találkozott még, aztán egyszer csak elhagyott, mert unalmasnak találta ezt az életet. Azóta ugyan nem füvezik, de folyamatosan bulizik, hullára issza magát, mindenkivel összefekszik. Teljesen lesokkolt ez az egész.
2010. jún. 17. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát elhiszem...

én is utálom az ilyeneket szintén a barátom miatt, van egy két ilyen haverja és teljesen megkattan ha velük lóg, olyankor teljesen kifordul magából szó szerint úgy viselkedik mint egy állat.

Nem arról van szó hogy nem lehet bulizni, meg jól érezni magunkat, de ez a fajta viselkedés...hát én nem tudom tolerálni és mást sem tudok arra buzdítani, hogy tolerálja.

2010. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd össze a két kezedet, hogy megszabadultál tőle. Ha őt választod, soha nem tudtad volna megváltoztatni, és a te életed is tönkrement volna. Lépjél túl ezen a kapcsolaton, és kívánok neked egy józan életű komoly lányt, akivel tervezheted a jövődet.
2010. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Igaza van a lánynak olyat mint te mindig lehet találni.
2010. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem ilyen lány való. Nincs igaza az utolsónak. Kevés az ilyen ember. Maradj meg ilyennek és legközelebb ne egy liberális tyúkot szedj össze.


18/L

2010. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, utolsó züllött ribanc. Normális lányt érdemelsz. Ebből nem lesz semmi, max hajléktalan.
2010. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van felejtsd el ezt a lányt.

én nem származom hűde jó családból, de ennek ellenére én is utálom azt a réteget, akikről te beszélsz - ebből is látszik, hogy nem csak neveltetés és család kérdése az egész, hanem egyéniségé. Ennek a lánynak pedig ilyen az egyénisége, a természete, amin nem lehet változtatni. Az emberek amúgy sem nagyon szoktak változni. Annak idején miért verődött ilyen közegbe? Mert magához közelállónak gondolta, a saját lelkiségét találta meg. Papolhat hogy így megváltozott meg úgy, de látod hogy csak rizsa.

Jobb, hogy most mutatta ki a foga fehérjét, mint később.

Szerintem felejtsd el, az ilyen lumpen, és az is marad. Ezt nem lehet egy emberből kinevelni.

2010. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ő mitől életművész? Nem az. Nem csinál semmi érdemlegeset. Ő csak egy hibbant csajszi, aki talán majd kinövi ezt az egészet. Viszont az tény, hogy nem illetek egymáshoz, de ezért kár bárki másra haragudnod, az csak neked rossz, ha egyfolytában utálkozol. Lépj tovább, ne foglalkozz vele. Miért kell neked tudnod egyáltalán, hogy leissza magát, meg összefekszik valakivel? Nem kell. Felejtsd el végleg..
2010. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz ilyen nőkkel.biztos van olyan aki hozzád illik...bár elhagyni bármelyik elhagyhat akármi miatt sajnos ilyenek és kész...szóval csak ésszel legyél velük rendes mert sajnos nem biztos,hogy azt kapod vissza amit adsz
2010. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!