Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdekelne mit gondoltok?

Érdekelne mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Érdekelne mit gondoltok!

A barátnőm elég domináns egyéniség és meg is tudja védeni magát bárkivel szemben,de a "legjobb" barátnőjének úgy ugrál ahogy az fütyül.Az meg mintha élvezné a helyzetet hogy a barátnőm nem mer neki nemet mondani,pedig ez nem rég óta van így,de mostanában még a barátnőm fenekét is neki áll csapkodni az meg csak védekezik pedig szerintem bármikor megtudná tépné.Szerinted mért engedi ezt a barátnőm amikor általában egy elég erős egyéniségről beszélünk.Látom néha a barátnőmön,hogy nagyon nem tetszik neki amit a barátnője csinál és még vissza se szól neki.Pedig megérdemelné a csaj hogy alaposan megrángassa a barátnőm és megmutassa neki hogy ki a keményebb csaj!


2010. jún. 23. 22:25
1 2
 1/16 anonim válasza:
Lehet hogy megfenyegette valamivel a csaj a bnődet.
2010. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a barátnőm annyiban hagyná hogy egy csaj csak úgy megfenyegesse.
2010. jún. 23. 22:29
 3/16 anonim válasza:
Akármivel meglehet fenyegetni annyira hogy azt tesz amit ő mondd.
2010. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan milyen fenyegetésre gondolsz de szerintem ahhoz neki is lenne egy két szava és a barátnőjének még van haja a feje tetején úgyhogy nem hiszem hogy ilyesmiről lenne szó.
2010. jún. 23. 22:36
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem fosd nyakon a nődet.
2010. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kategória: Szerelem, szex > Szexualitás
2010. jún. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

1, rossz hely

2, a csaj apja cipős boltot vezethet vagy ruhás boltot ahol akciósan kapja a cuccokat.

3, nem lehet h a csaj a bnődet kielégíti szexuálisan és ennek hála nem bántja?


Nefeledd: nem tudhatod biztosra! :)

2010. jún. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

A barátnőd tipikus lány egy leszbikus kapcsolatban, amit titkol előled.

Ne aggódj, egyszer talán beszállhatsz közéjük Te is!

2010. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Most nem értem valójában mi a kérdésed lényege?Hogy miért hagyja csapkodni a fenekéd?Miért mi van abban ha 2 nő egymás fenekét csapkodja?Semmi.

És te fiú vagy vagy lány kérdező?Mert ha fiú akkor féltékeny vagy?


Én a helyedben mindkét lányt jó alaposan megdugnám.Szerintem az a bajuk hogy nem tartod őket karban.

2010. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
xdddd ja kb igaza van vágd partyba őket xd
2010. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!