Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolc és Kaposvár tényleg...

Miskolc és Kaposvár tényleg ennyire "gázos" hely?

Figyelt kérdés

Csakmert kérdeztem az ismerőseimet,és mondták,hogy ez a 2 város nagyon "gettó"-s

nemtudom,egyikben sem jártam még,de ha van olyan aki a 2 város valamelyikébe lakik,az írjon :)


2010. júl. 6. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mit jelent nálad az h gettó?
2010. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Hááátööö... Kaposváron vannak olyan részek, ahol jobb, ha nem mászkálsz egyedül, a legjobb, ha be sem teszed oda a lábad, de ha mindenképp menhetnéked van, végy magad mellé pár erős barátot. Sötétedés után a "világvége", a vasútállomás, buszvégállomás elkerülendő hely, és jobb, ha nem mész át a felüljárón, még akkor se, ha a Pogóba mész. Legalábbis egyedül nem tanácsos. Nem vagyok rasszista, de tudd kik miatt vannak veszélyes helyek Kváron!
2010. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a gettó nálam azt jelenti,hogy rengeteg olyan ember,akik miatt érdemes elkerülni az adott szituációt,az adott helyet,és az egész környéket :D
2010. júl. 6. 14:18
 4/16 dag ***** válasza:
100%

Kaposvár jó hely!

Ha azt nézed akkor minden nagyobb városban vannak olyan részek hogy be se teheted a lábad!!!! (gettó) Ez mindenhol megvan!!

2010. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Miskolci vagyok, tényleg sok a cigány.

Persze el kell kerülni( feháborító, még leírni is) az olyan helyeket, ahol sokan vannak: számozott utca, Diósgyőr egyes részei, Avas...

Amúgy nem vészes, ha ezeket nem vesszük.

2010. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Mé' Budapest nem gettós?
2010. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Sztem lassan már az egész ország egy nagy gettóvá válik..
2010. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kaposvár egy gyönyörű város, de ott is, mint mindenhol vannak rosszabb részek is. 4 évig éltem ott. Szerintem bármelyik városban vannak kerülendő utcák...
2010. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kaposvár gyönyörű?? Én 20 éve élek itt.

Mondjuk most éppen túrják az utcát, újítások vannak, de ez még nem is olyan vészes. A gáz a kisebbséggel van. Középiskolás koromban kénytelen voltam mindig a végállomáson várni a buszt, és az állomás több mint fele c.gány. Molesztálják az embereket, olyat is láttam, hogy csak spontán egy lány hajába köpnek. Most volt egy eset, hogy a plázában fényes nappal közrefogtak egy lányt és elvették a pénzét. Mindenki előtt, nappal! A biztonsági őrök semmit se csinálnak. Ha a pláza előtt erőszakolják meg a lányt "az már nem az én munkaköröm" vállrándítással elintézik.A plázába vezető aluljárón se jó dolog átmenni, ami a Corsótól vezet át. A Kossuth téren mindenki szeme láttára verik, alázzák meg a másikat. Rengeteg a koldus, kéregető, agresszív is némelyik. A mormonok jópofák. :) Parkokba úgyszintén nem ajánlatos bemenni. Európa park veszélyes. Az embereket savanyúnak látom. Szerencsére a szórakozóhelyek mintha gyarapodnának, de a fiatalokat igénytelennek tartom. Én biztos elfogok innen költözni. No, meg a másik, a munkalehetőség! Értelmes diákmunkában nem bővelkedik, se rendes munkalehetőségben! Rossz közbiztonság, kevés munkalehetőség, bunkó emberek. És ezt most őszintén mondom, minden ismerősöm szerint legalja.


Tényleg nem lehúzni akarom, és nem is vagyok nyafogós negatív ember, de 20 éves vagyok és sokat láttam itt. Inkább megkímélném azt, aki ideakarna jönni... Sokkal barátságosabb helyeket ismerek!

2010. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja még annyi: Művészeti Karos vagyok, velünk szembe van a bíróság. Van, mikor elkapnak minket és megvernek, a bíróság előtt mindig csak a feketéket látni. :D
2010. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!