Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan és mennyiért lehet...

Hogyan és mennyiért lehet kiadni 1 verseskötetet? Az álnéven való kiadásnak mi a módja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki pénzt kér érte, azt abban a pillanatban hagyd ott. Egy verseskötet kiadásáért neked jár pénz.

Az álnéven való kiadásnak az a módja, hogy megbeszéled a kiadóval, milyen néven legyen kiadva a kötet.

2010. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor fognak fizetni, ha nagyon jó és eladható)ez a legfontosabb szempont) ezen felül még ezt fel is fedezik róla.

Egyébként elmész egy alkalmazott grafikushoz és megkérdezed,

100 000-res nagyságrend lesz.

2010. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, legelőszöris menj be szerintem az Artisjus-hoz, meg nézz szét a honlapján, jegyeztesd be magad, mint szerző (író), védesd le a műveidet. Ott kéne véleményem szerint megkérdezned az álnév-dolgot is, kb ott lehet álnevet felvenni, azt is levédetni, hogy csak Te használhasd, meg ilyenek. Én is írok (dalokat), de még én sem jártam ott:), csak tudom, hogy erre szükség van, hogy egyáltalán szerzői jogaid lehessenek, hogy ne másolhassanak le, ne lophassanak tőled a későbbiekben. Kb ezután következhet a kiadókeresés, kiadás.
2010. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
A művet nem kell levédeni. A szerzői jog automatikusan vonatkozik minden szellemi termékre.
2010. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
44%
Meg oszlott a vélemény szerintem meny és kérdezz meg egy illetékest
2010. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első, és a negyedik írta jól. Már bocs, de be.bszna, ha nekem kéne fizetnem azért, hogy kiadják a könyvem. Persze, ha valaki nem túl tehetséges, akkor nem igazán állnak vele szóba a kiadók. Ha még kezdő vagy, érdemes a kötet előtt néhány nevesebb lapban publikálni egy-két évig, utána már sínen leszel.
2010. júl. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!