Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki az a művészlelkű, aki fel...

Ki az a művészlelkű, aki fel szokta tenni a festményeit és rajzait?

Figyelt kérdés

Kiválóan rajzolsz és mindig itt teszed fel a kérdést, hogy tetszik-e az embereknek az éppen aktuális rajzod/festményed, félre ne érts, csupán kíváncsiságból kérdezem, hogy miért szoktál itt véleményt kérni? Van valamilyen mélyebb oka? Önbizalomhiány és elismerést keresel, vagy a környezeted nem ismeri el a tehetséged, vagy simán csak így akarod megosztani a művészetet még több emberrel?

18/F


2010. júl. 29. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én szeretem,ha az emberek arcára egy kis mosolyt tudok csalni ebben a szomorú világban! Ezért szeretem másokkal megosztani a képeimet.:) Persze büszke is vagyok,de csak magamba,olyan sugártalan büszkeség ez.:)
2010. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod ránézhetsz te is: [link]
2010. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy az. Főleg azért járok fel ide, mert unatkozom, s mert a közvetlen környezetemben jelenleg nincsenek olyanok, akik véleményeznék a rajzaimat ismeretségtől függetlenül. (Jó, ez így nem igaz, mert kapok kritikákat vagy biztatást, de hiányzik a közösség, ami régen az osztályomban volt, és mutogathattuk egymásnak a rajzainkat.)


DeviantArt oké, de mégis csak majdnem egy fél ország választ el az ottani ismerőseimtől.

2010. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Én vagyok az. És szeretném sugározni mindenkinek a cukiságot. Lehet nem vagyok mélyművész, de imádom az egészet.
2010. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, egyáltalán nem vicces, hogy más munkásságát magadra vállalod. Én vagyok az, és nem tudom, milyen cukiságról beszélsz. Szerintem azt sem tudod, mi van.
2010. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na az igazi Lahara-nak gratulálok, a többieknek meg azt üzenem, hogy ne így akarjatok kitűnni az átlagosok közül.

Azt még elárulod, hogy hogyan lett ez a becenév? ;)

2010. aug. 11. 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aham. Volt egy regény, Bernard Cornwell által írt Stonehenge. Ott a holdistennőt Lahannának hívták, ami nagyon tetszett, de nem akartam így egy az egyben átvenni becenévnek, kicsit ferdítettem rajta. És így lett.
2010. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem Lahara rajzai bénák, K. Evelinéi sokkal szebbek :)
2010. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!