Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan gyakoroljam, hogy egy...

Hogyan gyakoroljam, hogy egy karakternek az arcát több szemszögből is letudjam rajzolni és hasonlítsanak?

Figyelt kérdés

Szeretnék képregényt rajzolni, de azt mondták, hogy gyakoroljam, hogy az arc más szemszögben is hasonlítson. Kerestem a neten, de sosem voltam jó az internetes keresésben, még ha ebben is nőttem fel, (vagy hogyan is mondják ezt (de nem vagyok nagyon fiatal sem xd))

Nem ez a lényeg. :D

Valaki tud linkelni oldalt vagy simán tanácsot adni?

Előre is köszönöm szépen.



2021. febr. 18. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pinteresten rengeteg kép van, amikből sokat tanulhatsz!

Vannak ilyen sima ember vázlatok különböző nézetekből.

vagy normális fotó igazi személyekről. Ezek segítségével megfigyelheted azt, hogy arányos legyen a saját rajzod.


Ha már itt tartunk, a megfigyelés az egyik legfontosabb dolog, mikor karaktert rajzolunk. Próbáld elképzelni térben.


Például:

Ha a karakter haja a szemébe lóg oldalról, akkor elölről is lógjon a szemébe!

Ha pici az orra, elölről, oldalról is az legyen. Ugyan ez az arcával, állával, stb.

Tehát a lényeg, hogy ugyan olyan legyen.


Az se árt, ha konyítasz az anatómiához, hogy tudd hol helyezkednek el az izmok, csontok az arcon.


Remélem tudtam segíteni :D

/Egy mániákus karakter és ember rajzoló/

2021. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Megyek képekre vadászni Pinteresten! ><

2021. febr. 18. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gogle Play-en van egy Easy Pose - Best Posing App nevű alkalmazás. Azzal meg tudod nézni, hogy egy ember feje más szemszögekből pontosan hogy néz ki. Teljes test rajzolásnál is segíthet.
2021. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Woo. Köszönööm!
2021. febr. 18. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Különböző sziluettekre törekedj.


Ideális esetben minden karater árnyéka más, és nem csak a hajuk és ruhájuk miatt.

Mindenkihez csatolj 2-3 geometriai formát, és mindig ezzel kezdd a rajzolást


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Ha megvan a forma, azt könnyebb lesz forgatni a térben.

2021. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez is nagyon sokat segít! *-*
2021. febr. 18. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!