Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehetnék jobb? Túl rövid...

Hasasasa kérdése:

Hogy lehetnék jobb? Túl rövid a kérdésem vagy mi a baja ennek blablabla

Figyelt kérdés

most az van, hogy már mióta eszemet tudok nagyon kötődők a művészetek iránt főleg a képzőművészet érdekel. Mindig rajzolok akármit ai csak eszembe jut ezzel nincs probléma de ahogy növök fel egyre nagyobbak az elvárásaim magammal szemben. Már vagy két hónapja, hogy nem tudok semmit se lerajzolni fogom a rajzlapot mert eszembe jutott valami tök jó előveszem a temperát a ,pasztelt ,ceruzát akármit és akkor rajzolom. Felvázolom és utána egyszerűen elrontom vagy csak nekem nem tetszik amikor csinálok valamit temperával eszembe jut ezt pasztellel jobb lett volna és nem megy abba hagyom mondván majd később de csak mert az elején amennyire lelkesedtem úgy eluntat az egész rajz befejezése, meg valamikor nem tudom, hogy csináljam pedig minden előttem van miért unom már meg pedig most is szeretek rajzolni de ahh tisztára egy csíkot vagy arcvonást elrontok már nem is lelkesedek, hogy befejezzem


Hogy lehetnék a legprofibb? de persze nem vok EGOista csak bánt, hogy nem megy annyira amenyire az agyamba megszülöm a képet


2010. szept. 1. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A rajzoláshoz nem értek, de a zenével ugyanígy vagyok.

Képezni kell magad mindenképpen, az alapoktól kezdve, ami nehéz lesz, mert fejben már előrébb vagy. És valamikor jó sokára már nem lesz gond a technika.

2010. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszi
2010. szept. 1. 14:40
 3/4 anonim válasza:
Hallottál már a jobb agyféltekés rajztanfolyamról? Ismerősöm elment egy ilyenre, azóta folyamatosan csak rajzol, csak rajzol..., nem is akárhogy:) Én megpróbálnám a helyedben.
2010. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké de még fiatal vagyok hozzá vagy nem? mert azt olvastam róla, hogy személyiségfejlesztő nekem még ki sincs az fejlődve:D
2010. szept. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!