Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Véleményeznétek a versemet?...

Véleményeznétek a versemet? Hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Fű van. Nappal meg éjszaka.

Tegnap valaki azt mondta: „gyere,

gyere ide”, s én odamentem,

haladva a gizgazos talajon.

Éjszaka félek. De a reggel

még akkor is melenget és lebegtet,

ha szótlanul és mozdulatlanul fekszem.

Ruhám puha és ismerős.

De ruha nélkül

fázom és parányi vagyok.

Ha vezetnek, biztosan járok.

Egyedül bizonytalanul.

Mégis ilyenkor szinte röpülök,

ha félek is, hogy elveszek a fűben.



2023. márc. 17. 12:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam zseniálisak, sőt, csak mondtam, hogy nem kell rímelnie ahhoz egy versnek, hogy fantasztikus legyen. Borzasztó, hogy sokan egyből rossznak titulálnak egy verset, ha látják, hogy az nem rímel. És itt most persze nem az én versemre gondolok.
2023. márc. 19. 11:38
 12/15 A kérdező kommentje:
*zseniálisnak
2023. márc. 19. 11:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy neved, amivel raktál le komolyakat az asztalra, akkor nem az lenne az alap, hogy a low effort semmit low effort semminek látjuk.
2023. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez olyan, mint a festészet? Tehát egy nagy nevű, elismert festő képét akkor is drágán veszik meg, ha az adott kép gyatra színvonalat képvisel.
2023. márc. 19. 12:15
 15/15 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag színtiszta marketingről beszélünk. Ez nem jó vagy rossz, hanem ez van most, és mindenki eldöntheti szerencsésen, hogy neki meddig (nem) elég nyomtatni a személyi kultuszt. Legalábbis miután beleölt pár gyenge évet, amit mániákusan végigtanult és tapasztalt ezzel kapcsolatban is. Nincs királyi út, viszont lehetetlen is aligha van ebben.
2023. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!