Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Meg lehet élni (könyv) írásból?

Meg lehet élni (könyv) írásból?

Figyelt kérdés
febr. 23. 21:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9 hogy érted hogy miről írnék?

a témát kérdezed?

febr. 25. 18:15
 12/14 anonim válasza:

Igen

u.i: 9-es voltam

febr. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szakkönyvekből talán.

Regényekből legfeljebb úgy, ha minden hónapban írsz egy könyvet, mint Nemere. De ő már ismert név a 70-es évek óta.

febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet élni,csak ne bízd másra a terjesztést. Magad add ki magánkiadásban, s magad csináld a terjesztését. Igen ehhez követőbázist kell építened, irói oldalt üzemeltetni, fel kell építened a marketinget. Be lehet kerülni a Libribe is, az én könyvem is bent van,de ha arra várnék, már régen felkopott volna az állam. 😊 Ha ennyit befektetsz abba, hogy kiadják ( kb 3 milla egy könyv kiadása, s ez akkor is annyi ha nem magánkiadás, csak az a különbség, hogy így a kiadó birtokolja a jogaidat), akkor húzz hasznot belőle. A terjesztő ügynökségek 40-58% közti jutalékot vesznek le az árából. Én a 3690 ft-os könyvből kapok 1400 ft-ot, s én fizettem a nyomtatást, a kiadás minden költségét, sőt még a szállítást logisztikáját is nekem kellett megoldani. Szóval ha mégegyszer csinálnám, akkor nem akarnék a Libribe bejutni. Jah, s évente kb 20 könyvet adnak el. Annyit én is el tudok adni magánúton. Dióhélyban ennyi a véleményem. 😊
márc. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!