Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Engem nem érdekel a magyar...

Engem nem érdekel a magyar himnusz, még az első versszakot sem tudom, iskolában sem tanultam meg sosem. Mit fűznél ehhez hozzá?

Figyelt kérdés
márc. 16. 19:16
1 2
 1/11 Lucifer-666 ***** válasza:
50%
Azt, hogy nem mindig csak a te érdekeid számítanak, illetve azok sem mindig csak egoizmussal érhetőek el.
márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
engem sem :D főleg mivel nem is magyarba lakok má :D
márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Magán ügy.
márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Rá se ránts.

Vagy ha mégis, mér' ne...

márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
54%

Hogy nyilvánvalóan kamu :)


Nem tudod kikerülni, ezerszer hallod életed során, tuti, hogy tudod kívülről, ha megtanultad, ha nem.

márc. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#1 Kinek az érdeke, hogy a kérdező tudja a Himnuszt? :D
márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lucifer-666 ***** válasza:

#6 tőlem azt is lehetne, hogy befizetsz egy tanfolyamra, ami érdekel.

A társadalom érdeke viszont, hogy ne legyenek buta, szűklátású antiszociális emberek. Ez nem a Himnuszon múlik. Én sem vagyok turbó magyar, magyaroknál is sok az aljas bűnöző. A föld meg csak egy darab, nincs mint tistelnem benne. Viszont nem szeretném, ha holnaptól alantasabb lennék vagy meg kellene tanulnom pl. egy másik nyelvet és mások bohócságait imádni.

márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Oké, egészségedre.

De ha valóéletben találkoznák kb sose derülne ki, hacsak nem ez lenne az első mondatod hozzám. Egyetlen iskola utáni ismeretségem/barátságomról nem tudom, hogy tudja-e ezeket vagy sem. És a legkevésbé sem érdekel.

márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Másnapos Sárkány ***** válasza:
Tízszer akkora esélyed van felszedni így Király Lindát mint bármelyikünknek. Sok sikert!
márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sághegyi Péter ***** válasza:
Költözzön a holdra - ott nincs himnusz (még). Keményebb országokban ennek a kimondása halálbüntetéssel jár.
márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!