Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Budapesten milyen régiségkeres...

Budapesten milyen régiségkereskedéseket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nézegettem a térképen, annyira sokat nem dobott ki. Az értékelések elég sok esetben eléggé alacsonyak, nem korrekt hozzáállással. A lényeg, hogy szeretném elkerülni a szélhámosokat és viszonylagos korrektséget szeretnék. Tudom, hogy ez nem szeretetszolgálat de azért a lehető legtöbbet akarom kihozni a helyzetbőll.

ápr. 11. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem érkezett még válaszod. Én azért nem írtam, mert nem nem vagyok biztos a válaszom igazában. Ha aukciók is érdekelnek, akkor a Virág Judit galériáról azt hallottam hogy megbízhatóak.De persze ahhoz már egy nagyobb pénztárca kell, mint mondjuk egy Herendi tányérhoz, szóval nem tudom mennyire segít a válaszom.
ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találtam azóta, de nem kizárt, hogy az általad javasolt is számításba kerül. Köszi, hogy írtál!
ápr. 15. 08:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!