Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért történt ez az akril...

Miért történt ez az akril festményemmel lakkozás után? Ilyenre még sosem volt példa..

Figyelt kérdés

Valamiért lakkozás után teljesen besárgult a festményem.

Maestro akril fényes lakk sprayt használok.

Mindent teljesen ugyan úgy csináltam mint eddig, szakszerűen mindent ugyan úgy ahogy le van írva, ilyenre még sosem volt példa egyáltalán nem értem az okát.. heteket dolgoztam ezzel a festménnyel, ráadásul személyek vannak rajta és már biztos, hogy nem tudnám újra festeni :(

Mi lehet az oka miért történhetett? Gondolom már úgysem lehet tenni ellene..



máj. 21. 12:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezzel a lakkal már lakkoztam más festményt nem ez volt az első, eddig nem volt baj vele. Mostmár nem is merek elkezdeni lakkozni másik festményt..
máj. 21. 12:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy más márkájú festéket használtál ehhez a képhez? Vagy más színeket, másik termékcsaládot (mondjuk lehet a sötétkéken is megsárgult csak nem látszott úgy, mint világosabb színeken, illetve a student-professional, heavy body-liquid, stb. között is lehet különbség összetételben ami befolyásolja a lakkal való reakciót)

Ha eddig nem volt vele baj, valamit biztosan máshogy kellett csinálnod.

Ha mégis ki akarod próbálni más képen,csak a sarkán eg picit, hogy lásd mi lesz vele.

máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ugyan azokat a festéket használtam. :(

Az előző festményen pont volt rengeteg fehér rész, ott biztos látszott volna, ráadásul pont ezzel a flakon lakkal fújtam.

máj. 21. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor passz... Én is találgattam csak, nagyon ritkán festek akrillal és csak valami általános lakkot fújok rá, nem is kimondottan festményre valót (ilyen párszáz forintos festékkészletet vettem egyszer egy projekthez, próbálom elhasználni őket, de nem igazán az én médiumom).
máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyén fog hangzani, de nem érte erős szél / ventilátor?
máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!