Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyire jó ez a fogalmazás?

Mennyire jó ez a fogalmazás?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 29. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Átlag 14-15 éves feeling.
2011. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos lehet hogy azért mert 14-15 vagyok ,de az első sorokat olvasva ,nem rossz benyomásom volt
2011. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Borzalmas!!!!!!


"A szél bele-belemászott a kockás inget viselő férfi ruhája alá,


EZ NEM MAGYAR MONDAT!



aki a felkelő Napot nézte."



Erőltetett, túl és alul-írt.... valami.....

2011. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dtigenerator válasza:
Őszintén, a harmadik mondat után abbahagytam. Egyszerű, túlbuzgó próbálkozása egy fiatal, amatőr írónak. Szép, szép, de nem magyaros, nem is hatásos, irodalmilag meg túlságosan is ki van csipkézve. Túl sok metaforát akart az író/akartál beleírni, amik nem elég sejtelmesek, nem is passzolnak egymáshoz. Külön-külön talán még beleillenének egy szövegbe, de nagyon kiabál ez az írás egy irodalmi tanfolyamért. Mindenesetre szárnypróbálgatásnak szerintem megteszi. Ajánlom Abody Rita írónő Penna írókurzusát, fiataloknak tanít kreatív írást igen jó eredményekkel.
2011. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!