Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kézzel készített kis kulcstart...

Kézzel készített kis kulcstartót mennyiért árulnátok?

Figyelt kérdés
Kis kézzel készített kulcstartó figurákat (kb 3 centi, levegőn száradó gyurmából) kb mennyiért árulnátok? Én egy 500 Ft-ra gondoltam, de nem lenne ez kevés? Barátnőm szerint minimum 1000-ért adjam, de szerintem meg így nem vennék meg. Oké, hogy kézzel készített és rengeteg munkám lesz vele, de vajon menni fog a bolt?
2011. okt. 13. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Hali

Szerintem árulhatod 1000 ért is ,de azt kell ,hogy mondjam nem fog menni a bolt max ,ha valami nagyon frankó dolgot találsz ki mert nem hiszem ,hogy sokan szeretnék az 500forintos levegőn száradó gyurmát amit ,ha elejt eltörik/ráül eltörik/porlik(?)


Én inkább gumiból faragnám a helyedben ,de persze nem vagyok a helyedben úgyhogy sok sikert kívánok!

2011. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Adhatod 1000 Ft-ért, ha tényleg szépek :)

Nagyon sok ilyen SK. készítésű dolgokat, főleg ékszereket adnak el, most nagy divat ez a gyurmázós cucc.

Én legalább 10 blogot láttam, ahol árulnak, meg sokan facebookon is tolják :)

Kulcstartóban nem tudom mérni az árakat, de az ékszerek 1-2000 Ft körül szoktak lenni.

Nézz meg Te is hasonló oldalakat, és akkor tudod, hogy kb mire számíts vele.

Sok sikert hozzá :)

2011. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Hát elsősorban csak hobbiból csinálom, de szépeket csinálok, a képregényem szereplőit szeretném megmintázni kulcstartóban is, beindítani egy pici webshopot az oldalamon. De szerintem 500 Ft-ért fogom árulni. :D Bár meglátom, hogyan megy majd a bolt. De szerintem 500 Ft nem sok érte.

Amúgy annyira masszív, zömök formában csinálom majd meg őket hogy egyszerűen nem fog elporladni, eltörni. Megformázom a gyurmából és ha megszárad akkor ki fogom festeni és lakkozni is fogom.

Ez ugyan nagyobb figura, 4,5 cm-es, de ez is gyumra, ezt is én csináltam, a képregényem egyik főszereplője:

[link]

2011. okt. 13. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, ez nekem nagyon tetszik, ügyes vagy. Az oldaladat is linkelnéd? :) (asszem az előző voltam :D)
2011. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze. :)


www.kat3ryne.atw.hu

2011. okt. 13. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeritem 1000-ért adhatod, és akár Meskára is felteheted.
2011. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megy a bolt?
2013. jan. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!