Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol találok lektorokat?

Hol találok lektorokat?

Figyelt kérdés
A Budapesten játszódó pszichothrilleremhez kellene valaki, aki kijavítja a helyesírási hibákat és véleményezi a történetet.
2012. ápr. 3. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A Word-ban egy "nyelvhelyességi ellenőrző" progi, (ABC+pipa) a felső sorban, azt ráengeded, és rögtön mutatja. Ha beállítod rajta, hogy automatikus javítás, a helyesírási hibákat rögtön javítja.
2012. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de véletlenül elírtam. :) Nem a helyesírási hibák, hanem inkább a nyelvhelyességi hibák javítására gondoltam, azokat ugyanis nem jelzi a Word.


A helyesírásommal remélem, semmi komoly probléma nincs. :)

2012. ápr. 3. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok hivatásos lektor, de szívesen elolvasom meg véleményezem :) Egyébként van pár írói oldal, pl. a karcolat.hu, ott vannak elég jó írók is, akik nagyon komolyan vágják a nyelvhelyességi, meg az írástechnikai kérdéseket, de csak akkor próbálkozz ott, ha bírod a kemény kritikát :P
2012. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Olyan történetről van szó, amit nem szívesen tennék fel az internetre, legalábbis egyelőre. Ha érdekel a történet, írj privátot. :)

2012. ápr. 3. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!