Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik kiállításra érdemesebb...

Melyik kiállításra érdemesebb elmenni? Bodies2 vagy The Human Body?

Figyelt kérdés

aki volt valamelyiken mi a tapasztalat??

melyiknél vannak orvosok akiktől lehet kérdezni?


2012. ápr. 7. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg the human body, drágább is, de nem ebből kiindulva mondom
2012. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem jobb a bodies 2. Érdekesebb.
2012. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltam a Bodies2-n. Sosem voltam egy zseni biológiából, kb 3-as voltam, de sok nationalt néztem, a dolgok 90%-át tudtam, mikor odamentem (aktívan, tehát le is tudtam volna írni kérdések alapján). Mondjuk az utóbbi időben muszáj volt ilyenekkel foglalkoznom a kondi miatt.

Lényeg a lényeg, nem sok újdonságot olvastam ott a testről, de jó volt nézni az izmokat, főleg, hogy azok valaha élő emberek voltak. Fura. De nagyon rövid, főleg olyannak, aki tudja. Én kb 1 óra alatt átsétáltam, úgy, hogy mindent elolvastam... Pedig nagyon megnéztem, mondjuk szülőkkel voltam, ők leragadtak egy csomó helyen, összesen 3 órát töltöttünk lent.

Egynek jó, de nem olcsó

2012. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!