Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti megvennétek/érdekelne...

Ti megvennétek/érdekelne Titeket, ha lenne egy magazin, ami művészetről szól?

Figyelt kérdés
Színes magazin lenne - direkt nem használom a "folyóirat" vagy az "újság" szót -, fiatalos designnal, és lenne benne irodalom, színház, festészet, fotózás, cikkek, amik érintik ezeket a témákat (kritika, cikk egy bizonyos dologról, akár komolyabb közéletiről is, amennyiben az érintkezik a művészetekkel - pl.: valaki valamit nyilatkozott X művészeti ágról, stb. -, interjúk) színház és kiállításkritika, novella és vers, rajz, fénykép, stb. megjelentetésének lehetősége. Ti fizetnétek érte? Mennyit? Megvennétek? Szívesen olvasnátok? Vélhetően tetszene? Lenne rá kereslet is? Életkorral!!
2012. júl. 16. 03:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Az internet világában?

Tele van az újságos stand ilyenekkel.

2012. júl. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A téma érdekelne, ha a kezembe kerülne egy ilyen magazin, akkor biztos átfutnám és elolvasnám, ami valóban érdekel. Viszont meg nem venném. Csóró vagyok hozzá.

Ha valamiről többet akarok megtudni, akkor inkább interneten kutakodok, vagy könyvet olvasok.


Nincs lakásom, nincs családom, folyton munkát kell keressek, minden garas számít. Ha kultúrára költök, akkor inkább elmegyek színházba, koncertre... De ezekre is minimális pénzt költök már. Majd ha lesz keret...


33N

2012. júl. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen. ha lenne pénzem:/
2012. júl. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire néztél körbe, de az utóbbi 5-6 évben a nyomtatott sajtó konkrétan haldoklik. Csökkennek az oldalszámok, drágábbak lesznek, kevesebbet veszik. 10 év múlva a nyomtatott sajtó el fog tűnni, a nevesebb folyóiratok már most is terjesztik magukat digitálisan.
2012. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

" Az internet világában?

Tele van az újságos stand ilyenekkel.

"


Én úgy vettem észre, nem sok magát a politikától függetlenítő és/vagy fiatalos kulturális lap van. A legtöbb ilyen újság és nem magazin. magazint egyet sem ismerek.


Igen, az internet világában, mert ez csak egy kérdés, és kíváncsi voltam, ki az, aki pénzt is adna érte. Azért még vannak újságok, és vannak, akik megveszik. Tény, hogy haldoklik az ipar, ez igaz, de még vannak vásárlók. Ez nem jelenti, hogy újságok maradnak, de az érdeklődés megmarad. Tehát netes oldalt például lehet indítani.

2012. júl. 16. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
flash art magazint és art magazint szoktam venni.
2012. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2012. aug. 6. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!