Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nagyvárosi környezetben...

Nagyvárosi környezetben játszódó filmek? - Egyhangúság, magány, stb.

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért akarsz te ilyet nézni? Elég amikor egy koszos magyar kisváros esti órákban elnéptelenedett utcáit nézegetnem. Nem is tudom van -e lehangolóbb?

De talán tipikus példa : a taxisofőr , a gépész , talán a harcosok klubja eleje is kicsit ilyen, aztán ide sorolnám az otthonom Idaho-t , Sötétkamra , A kontroll ( talán az egyetlen jó magyar film bár ez metróbán játszódik ugye) , meg az amerikai pszichót is ide raknám.

Hidd el láttam már sok olyan filmet amit te keresel de ez kb olyan mint amikor valaki viccet mesél és te is akarsz de az istennek nem jut eszedbe :D Amiket írtam azért helytállóak. Bár van még tuti csak nem jut eszembe.

2012. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elveszett jelentés
2012. aug. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Trainspotting
2012. aug. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!