Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nagyon jól rajzolok rajzolok...

Nagyon jól rajzolok rajzolok rajzfim figurákat (főleg Garfield, Family Guy) és arra vagyok kíváncsi tudni hogy itt magyarországon hol lehetne kamatoztatni ezt a tudást?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ezt komolyan kérded? Komoly grafikusok alig tudnak néha elhelyezkedni, meg Magyarországon már általános suliban elkezdik oktatni az ilyeneket (én grafikusnak tanultam) mégse kapkodnak olyanok után akik "jól rajzolnak rajzolnak rajzfilm figurákat".


Kicsit több realitást. Én is tudok gyurmázni mégse nevezem magam szobrásznak. Ha tanulsz, és nem csak mesefigurákat tudsz MÁSOLNI visszatérhetsz ehhez a kérdéshez.

2012. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A párom azt mondta durva voltam, ezért elnézést!
2012. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

durva voltál de igazad van :) az hogy más karaktereket le tudsz másolni még nem jelenti azt hogy jól tudsz rajzolni...

ezt a tudást a kecskeméti film studióban lehetne kamatoztatni, de persze akkor ha a fázis rajzolás is megy...

2012. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Én általánosban 100 ft-ért adtam el az osztálytársaimnak technika órán ilyen rajzokat, hogy tudjak venni a büfébe gumicukrot. Esetleg ott próbálkozhatsz.

Az első leírta az igazságot, ehhez tanulni kellene, és talán majd akkor lehetne ilyet csinálni, de alapvetőleg ilyesmire nincs szüksége senkinek-max szobafalakra.

2012. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
édes kevés a rajzfilmfigura másolás bárhova.
2012. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akarlak elkeseríteni, de a Family Guy és a Garfield közel sem bonyolult... Ha már megy közepes-magas fokon az árnyékolás és térhatás akkor talán lehet szó ilyenről, egyébként Magyarországon nem lehet semmilyen rajztudást hosszabb távon kamatoztatni, Németországban, Angliában és az Egyesült Államokban annál inkább!
2012. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Iskolában. Így kb. annyival indulsz mint a többi ember többsége a rajz/művészet iskolában.
2012. szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ki kell,hogy ábrándítsalak,de Magyarországon ezt nem lehet kamatoztatni. Sajnos!

Ezzel nem akarlak megbántani,de az általad említett rajzfilmek egyike sem bonyolult. Inkább rajzolj képregényt,azt remélhetőleg kiadják,de megélni abból sem lehet. (Szintén sajnos!)

2012. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!