Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen zongorakottát ajánlanát...

Milyen zongorakottát ajánlanátok olyan gyerekeknek, akik 3-4-5 éve tanulnak zongorázni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 12:43
 1/4 anonim válasza:

Bartók - Gyermekeknek 1,2,3, Bartók - Mikrokozmosz köteteket.

Esetleg könnyebb Czerny etüdöket, Bartók és/vagy Kodály gyermekkórusok zongorakivonatait.

Remélem segítettem.

2013. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Könyörgöm, csak ne a Bartók Mikrokozmoszt! Az szörnyű. Én is tanultam belőle, de olyan értelmetlen, dallamtalan dalok vannak benne, hogy borzasztó.

Viszont Papp Lajos Zongora ABC 2-jét imádtam,de abban könnyebbek vannak, azt max. 3 éve tanulónak ajánlanám, Répertoire 2, esetleg 3.

2013. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én azt mondom ha már valaki 5 éve tanul az kezdjen el halás után darabokat eljátszani (nem a klasszikusra értem). Ha klasszikust akarsz nézzél bachot stb.
2013. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 5 éve tanulok zongorázni. Szívesen tanulok híresebb darabokat vagy filmzenéket.
2013. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!