Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy ez a kép mit ábrázol?

Figyelt kérdés

[link]


A rajztanárom üzenőfalára posztolta valaki, és odaírta, hogy mindent tud rajta értelmezni, kivéve a hatost... O_O

Oké, azt látom, hogy mi van rajta, de halvány fogalmam sincs, hogy ezek mit szimbolizálnak



2014. jan. 21. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

a kép a "Twin Peaks - Tűz, jöjj velem!" film évfordulójáras készült, ha jó információt találtam róla, és elméletileg történetet dolgozza fel

Twin Peaksbe két FBI ügynök érkezik, hogy a fiatal pincérnő halálának ügyében nyomozzanak. A látszatra nyugodt kisváros titkai összekuszáltak és nyugtalanítóak. Cooper ügynök igyekszik megfejteni a holtest körme alatt talált papírfecni jelentőségét. Feltűnik a félelmetes törpe alakja, napvilágot látnak Laura Palmer hálószobájának titkai, megjelenik a kokain, a furcsa álmok és a halucinációk. A kisváros titokzatos történetének moziváltozata Laura Palmer utolsó hét napjáról.

2014. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!