Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Erről a 'versről' mit gondoltok?

Erről a 'versről' mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy olyan emberről írtam, akiben eléggé csalódtam. De most olyan rosszul érzem magam azért, mert megírtam, mert lehet, hogy önző de attól még nem egy rossz ember, hanem tényleg pozitív, meg mindenkivel kedves. Én meg soha nem voltam ilyen gyűlölködő senkivel...


Azt mondtad, nehéz lehet nekem mert ott a ‘language barrier’

hiába volt a kezemben egy Shakespeare kötet, te meg azt sem tudtad ki Dosztojevszkij

analfabéta prolikkal mégis volt időd dögleni.

Mást se csinálsz, csak önzést szívsz, attól vagy folyton beállva,

azt hiszed, attól leszel nő, hogy körömlakk folyik az ujjaidon,

és nem tudsz máshogy megszólalni, csak affektálva?

Nem, ehhez több kell, te meg már a genetikai lottón elbuktad,

XY marad, akárhogy fordítod.

Megbíztál bennem? Ugyan, minden utolsó senkinek elmondtad már mire én megtudtam.

Az imbecillis haverjaid talán még tolerálnak, de én látom, csak egy rossz b*zi vagy,

hiába rázod magad.

Emlékezz, anyád még arra sem képes, hogy az új neveden szólítson, nem ő, hanem én voltam aki elfogadott, bemutattam a természetnek, de neked meg olyan mindegy volt.

Csak egyszer ignoráljon valaki úgy téged ahogy te néztél át rajtam

Akkor majd az élet belédrúg,

és rájössz, hogy egy szót érdemelsz csak;


'execute'.



2014. márc. 8. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak benne szép képek, ötletes fordulatok, de a "csak egy rossz b. vagy" mondás elég nyers és igénytelen, hiába ez volt a cél, nem odaillő.

Ami még nem tetszik, a vége. Olyan kis béna lett, túl egyszerű, így nem lehet befejezni egy ilyen ötletes, igényes verset.

2014. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez most így elsőre eléggé is-is.


Megjegyzés egy nőtől: a körömlakkra valahogy nem írnám, hogy folyik.olyan, mintha nem lenne megszáradva.

2014. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!