Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vádlimra készült két új...

Vádlimra készült két új tetoválás, három napja és előző este lábfej dagadást fedeztem fel ami mára csökkent, de még mindig látható. Mire utalható jel lehet?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam hogy megterheltem biztos, álltam rajta és azért. Viszont elgondolkoztam azon is lehet-e ez valami komolyabb probléma jelzése. Ami fura hogy ugye nem lábfejemre hanem a vádlimra készült mindkettő lábamra a tetoválás.

2014. márc. 16. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal a tetoválás valamilyen fokban mérgező, lehet allergiás tünet is valamilyen fémre.
2014. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az első tetoválásaim ezek, a vádlimon sem eddig nem fedeztem fel ilyen tünetet. Allergiás tudtommal nem vagyok semmire. De lehet hogy azért mert most kettővel kell számolni duplán és megterhelődött vagy ez az allergiás reakció így már látható is. Még várok vele mert nem komoly és tegnap estéhez képest lentebb ment a dagadás,kis víz gondolom felgyülemlett a lábfejemnél a tetoválás hatására. ha jövő hét első pár napján nem tűnik el a dagadás elmegyek orvoshoz. Várom a további hasznos válaszokat és előre is köszönöm! ;)
2014. márc. 16. 16:11
 3/4 SzilKa ***** válasza:

az allergia nem ilyen.... allergiánál maga a tetoválás gyullad be.

Lábszár és lábfej tetkók mindig nehezebben és lassabban gyógyulnak, és gyakran kiséri vizesedés, lábdagadás (sőt, van aki még be is lázasodik). Lehet, hogy a szervezetedet jobban megviselte, főleg hogy egyből kettő is készült, de még egy szimpla megfázás is bekavarhat a gyógyulásba.

Pihentesd a lábaidat, polcold fel és rendbe fog jönni hamar.


egy tetováló

2014. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod, így csináltam és folyamatosan egyre kevésbé vizesedik :)
2014. márc. 17. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!