Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az normális, hogy 10 perce...

Az normális, hogy 10 perce regisztráltam Deviantartra, és az elmúlt 10 perc alatt csak úgy záporoznak a kommentek, kedvelések a képeimre?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Egy linket nyomhatnál esetleg.
2014. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez mi így nem tudhatjuk, hogy miért. Érdekesek a képeid?
2014. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
A hozzá nem értőknek minden tetszik.
2014. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvű kommentek? Lehet, hogy valahol pont este van, és sokan figyelik az új képeket.
2014. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Angol főleg.
2014. márc. 25. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Ausztrálok, ott most este 8-9 körül van. Vagy japánok, stb.

De valszeg elég sokan vannak a világon, akik nagyon sűrűn ránéznek az oldalra. Elég népszerű oldal.

2014. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit raksz fel. Fandom cuccokkal, meztelenkedéssel, animével jól meg lehet etetni a népeket. A gyakorlatban sokszor egy középerős chibi rajz Lokiról népszerűbb mint egy jól összerakott festmény.
2014. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Engem sajnos elszomorít, hogy az igazán jó alkotások elvesznek. A népek inkább az unalmas animés szarokat zabálják.. meg fanartokat.

Például az én rajzaim közül is az ismert hírességről készült képet sokkal többen nézik, mint egy "noname" képet, még akkor is, ha az utóbbi jobb is.

2014. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!