Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Javítás céljából PowerPointos...

Javítás céljából PowerPointos bemutatót kell készítenem a modern kor művészetéről-festészetéről-szobrászatáról rajz órára. Mit javasoltok, miket írjak bele?

Figyelt kérdés
Gondoltam ilyenre is,hogy fényfirkászat,graffiti satöbbi...Mert én őket is művészeknek tartom,de nem igazán tudom,hogyan kezdjek neki.Egy kis ihletet nem tudna nekem adni valaki?Ötlet?

2014. máj. 22. 19:08
 1/1 egybaba ***** válasza:
Szobrászatból én a bauhaust hasonlítanám össze az amcsi szemétturkászós szobrászattal. Mindkettő mindenféle anyagal dolgozik. Festészetből pedig a templomi festméyneket a modern 3D-s rajzfilmekkel.
2014. jún. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!