Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok jok a rajzaim?

Mit gondoltok jok a rajzaim?

Figyelt kérdés

Jok? Nemjok? Tehetseges vagyok? Kritikakra is kivancsi vagyok :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. máj. 27. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

azt hiszem az vagy

a szemek nem az erősséged, talán a két utolsón elfogadható

2014. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ügyes vagy. tetszenek. ami észrevételem van, és ne vedd rossz néven: kisiskolás hibákat vétesz. tehát tanulnod kell még, de a technika tanulható és lesz ez sokkal jobb is :) így tovább
2014. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hat sosem tanultam a rajzot. Meg alapiskolaban sem nagyon. Talan fel eve kezdett el erdekelni.
2014. máj. 27. 21:48
 4/17 A kérdező kommentje:
Azota valami nagyon megfogott benne es alig birom leraknia ceruzat :D
2014. máj. 27. 21:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Szépen rajzolsz.
2014. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szépek a rajzok, de azért pár dologra érdemes odafigyelni

-a szemfehérjét sose hagyd fehéren, attól hogy fehér még vannak rajta árnyékok

-nem igazán látszik, de ha elmaszatolod/satírozod a ceruzát hogy finomabb legyen a tónus az inkább hibának számít (azt csak a szénnél lehet)

-pár képen sötét aurát rajzoltál az emberekhez. Gondolom árnyéknak szántad, de ha nem halványul el fokozatosan akkor elég groteszkül hat (pl 2. kép)

De egyébként jók, azokat leszámítva amikor az arcoknak csak részletét rajzolod jó az elhelyezés és a szájukat sem húzod ki hanem tónussal jelölöd leginkább az orruk tetszik azzal sokan nem tudnak mit kezdeni csak így tovább :)

2014. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rosszak, de a haj és a szakáll rajzolásán van még mit javítanod :)
2014. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hat gyakorlok :D
2014. máj. 27. 22:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek, csak így tovább!
2014. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha 16 alatt vagy, vagy csak most kezdtél rajzolni, akkor nem rosszak. Képről másolni becsapós dolog, nem túl nehéz sikereket elérni vele, de az ember nem nagyon néz a kép mögé, nem látja az arcot 3D-ben, ezért szét tud csúszni könnyen a rajz.

Nekem ez a rajzod tetszik a legjobban: [link]

Ennél van valami térérzet, de ennél is vannak elég durva aránytalanságok, főleg a váll, mell zavar engem.

Az eszközt totál rosszul használod, a haj szálankénti megrajzolgatása engem nagyon irritál. Szájat elég szépen rajzolsz, de pont ezért olyan néha mintha a száj nem is lenne része a rajznak, hanem csak "oda lenne ragasztva".

Ha tovább akarsz lépni, elsősorban azt ajánlom, hogy az eszközökkel ismerkedj jobban, rengeteget számít. Illetve megnézhetnél pár művészeti anatómia könyvet, vagy akár csak rákereshetnél, pl. ilyen egyszerű rajzok is segíthetnek, hogy jobban lásd a fejet térben: [link]

Persze csak úgy hobbiból teljesen jók ezek:)

2014. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!