Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a különbség egyes színes...

Mi a különbség egyes színes ceruzák között? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Herlitz ceruzákat vettem leendő elsősömnek. A lakkozott változatot. Viszont a natúr külsejű drágább volt, és több helyen olvasom, hogy az a jó. Nem ugyanolyan bél van benne? Más nyomot hagy a papíron?

Ugyanígy van más márkáknál is. Egy márkán belül különböző minta a csomagoláson más minőséget jelent. Pl. FaberCastell váras, stb...

Nem értem...



2014. aug. 5. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott is érvényesül a pudingpróba.

Mert szép kivitelű Clasic ceruzák pocsékok és az olcsóbb Kids nevűk szépen fognak.

2014. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Progresso jött be. Tényleg az a lényeg, hogy próbálgatni kell és kitapasztalod, mi a legjobb neked.
2014. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


En Adelt hasznalok, nem mernem ajanlani elsos gyereknek. Kemeny a bele es a szinskala igen vad.


Legjobb tudomasom szerint a gyartok nem egyeztek meg kozos standardokban szines ceruzakat illetoen. Probalkozz tobb felevel.


Udv R.

2014. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából az érdekel a leginkább, hogy a Herlitzből a natúr fa tényleg szebben fog-e, mint a lakkozott.
2014. aug. 6. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

kicsit megkésve:

A natúr fa is ugyanúgy fog, mint a lakkozott, csak a lakkozott kicsit csúszik, a natúr fát kicsivel stabilabban lehet fogni.

Nekem mindkét féléből van, a natúrt talán picit jobban szeretem, de csak a fogása miatt.

(talán a lakozottnak picivel élénkebb a színe, de ez attól is függ, hogy mennyire nyomom oda)

2014. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Ez érdekelt a legjobban.

Amúgy egy fura dolog: Két egyforma csomag Herlitz cerka van nálam, és tök más a színskála benne....

2014. aug. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!