Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kortárs művészeteket kedvelő...

Kortárs művészeteket kedvelő / művelő lánnyal ismerkednék. Van itt ilyen?

Figyelt kérdés
Lehangoló a sok buta ember társasága,mást szeretnék.

2014. szept. 2. 05:22
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretem a kortárs művészeteket és még lány is vagyok. Viszont nem szeretem, ha valaki lenéző és látványosan többre tartja magát a környezetében lévőknél. Engem ez hangol le. : (
2014. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az én írásomból következtettél erre ? Akkor lehet félre értettél.Ez többeknek is problémát okozott már az oldalon,de én szintén nem akartam regényt írni.Hogy érthető legyek taglalom :az átlag így az engem is körülvevő emberek érdeklődési körét kb. kimerül abban mi megy a tv ben,de részletesebben éjjel nappal bp,foci,x factor.győzike nem tom mi vammég.

Van még más állatfaj is de nem készítenék teljes szociológiai körképet ha nem probléma.Több helyen is találkoztam már azzal a nézettel amit írtál.

Ez sajnos leggyakrabban pont fordítva van.Engem néznek le mások amikor

olyan dolgokat mondok amikről fingjuk sincsen és ha valami nincs egész nap a tv be rádióba akkor az biztos valami szar lehet.

Viszont azt is látom hogy pénzzel tényleg mindent hitelessé lehet tenni.

Akkor már jó nekik is.Vicc az egész.

Mondok egy példát : amikor a horror kiállítás volt a Váczi 1 ben az húde trendy volt.Na arra a leghülyébb ember is elment,mert villogott a bohóc szeme 20 méteres plakáton az utcán.viszont AZ úgymond underground ban is megjelenik a popkultúra


akár itt :


Borsos Róbert - Így is lehet élni - Molnár Ani Galéria 2014

zsolt gyarmati - ape controls hello kitty 2013

janos brueckner - Famous Hungarian Hipsters 2012


Szóval azért írtam olyan embert keresek akivel lehet ilyesmiről beszélni

és nem addig tart a kultúra hogy azon veszünk össze vajon a fehér paca fehér vásznon művészete.

Viszont valóban olyat keresek akit érdekel és vannak gondolatai ,nem olyat aki elvégzett egy ipart vagy képzőt és kényelmesen üldögél számára unalmas emberek között.

2014. szept. 2. 17:45
 3/6 anonim válasza:
sajnos én nem a kortárs művészetért rajongom, bár nem tartom magam butának.
2014. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valójában ezek csak szavak,azért fontos behatárolni néhány dolgot.És ajánlom ezt a vidit mindenkinek :


https://www.youtube.com/watch?v=YUZNRkCfrx0&list=PLKk_-a9Ih4..


,de megnézheted az egész playlistet.

2014. szept. 3. 21:58
 5/6 Legyenszépnapod! ***** válasza:

Én nem tudom, hogy olyan vagyok-e, de egy próbát tehetünk

igazából én nem tudok sokat, de sokminden érdekel

16/L

2020. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Savao válasza:
Haló, írhatsz nekem, imádom és művelem is. :) okítsuk egymást, csereberéljünk kedvenceket
2021. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!