Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek van tehetsege a...

Szerintetek van tehetsege a versirashoz?

Figyelt kérdés

oly hamar mulnak az evek,

s véle eggyutt az emlekek,

elvesznek akar az oszi falevel,

melyet szarnyara kap a hideg szel.


valtozasok mindenutt,

barmerre tekintunk,

akar a tajban keressuk,

akar a tukorben,

de nincs reszunk tul sok oromben.


mi egykoron megszokott volt,

hianya most orult kint hoz.

faj a lelek ,faj a sziv,

s az ido se hoz ra gyogyirt.


s az oszi fakkal eggyutt,

meghalnek akar dalolva is en,

s bar a sors kimeletlenul ut,

nem enged pihenni a remeny.



2014. szept. 13. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A szokásos téma, amit nyolcezerszer leírtak, és helyesírás!!!!!!!!
2014. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehát ilyet bárki tud írni :D
2014. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
es ezt hogy tudnam kozolni vele valahogy finomabban?
2014. szept. 13. 13:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudod vele közölni, hogy leveszed bármelyik költőnk verseskötetét a polcról, kikeresel egyet ami erről szól és megmutatod neki. Érezni fogja, hogy mi a mérce és, hogy mennyivel van még alatta.


Sokkal szebben és mondhatni költőibben megfogalmazták már az elmúlás kérdéskörét.

2014. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ez legalább nem rossz. Amiket itt kérdezni szoktak, azok általában használhatatlanok. Kezdetnek ez kehet jó.
2014. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rossznak nem rossz, ennél sokkal bénábbakat is láttam már. Tipikus téma, de szerintem nem feltétlenül a témán múlik, hogy nyerő-e hanem a megfogalmazáson. Ha tovább tud fejlődni akkor zsengének jó. Viszont a sorok, rímek is elég kesze-kuszák, de azt javaslom (nekem is ezt javasolták) hogy egyenlőre ezzel ne is foglalkozzon olyan szigorúan (ritmus, sorok), inkább írjon szabadosabban, de adja bele minden kreativitását.
2014. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz, bar a 2. versszak elegge elut a tobbitol, (amit mar Remenyiknek is nehezen bocsatottam meg, pedig az egyik kedvencem). Az utolso ketto meg eleg kusza.


Szerintem tehetseges, de meg fejlodhetne.

2014. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ixhlet válasza:

Szerintem nem rossz :)

Nekem túl egyértelműen van megfogalmazva és már rongyosra használt képek vannak benne. De ettől még ez egy jó alap, lehet vele hová haladni. Egyedibb képekkel és megfogalmazással még klassz lehet :) A téma meg teljesen jó. Az nem gond, ha egy téma van rongyosra használva, mert mindenki máshogy élheti meg, rengeteg különböző és jó mű születhet egyetlen témával kapcsolatban.


Mondd meg neki, hogy így tovább, legyen egyedibb és klassz lesz. :)

2014. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget
2014. szept. 15. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!