Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mondana valaki véleményt a...

Mondana valaki véleményt a rajzomról?

Figyelt kérdés

Építő jellegű kritikát is szívesen fogadok :)


[link]



2014. szept. 26. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
nagyon ügyes vagy
2014. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem jó, de viszont jó szar.

Vicc volt, nagyon szépen rajzolsz, jó lett. Rajzanalfabétaként nem nagyon találok rajta bármiféle hibát.

2014. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Cuki.
2014. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szép munka, technikailag rendben van, amúgy viszont semmi egyedi nincs benne. Javaslom, hogy ezentúl a saját gondolataidat rajzold meg!


(amúgy meg a kép nagyon sötét)

2014. szept. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szép,nagyon jól árnyékolsz!Van tehetséged hozzá.:)

Viszont egyetértek a 4-sel,próbáld meg a saját gondolataidat,elképzeléseidet lerajzolni.(:

2014. szept. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából pont az a gondom, hogy nem tudok fejből szépen rajzolni. Amit látok és előttem van azt még viszonylag jól lerajzolom, de fejből tényleg nem megy szépre.
2014. szept. 27. 13:48
 7/12 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. szept. 27. 13:50
 8/12 anonim ***** válasza:
The wow! Ügyes vagy :)
2014. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs baj a másolással, sőt, igazából nagy művészek, mint Munkácsy is modellek vagy fotók alapján dolgoztak/dolgoznak. Tehát nem kell mindent kútfőből rajzolni. Régen például csináltam egy csatajelenetet, és a figurákat az otthoni könyveim képein látható szobrokról kölcsönöztem (a trójai háborút szerettem volna illusztrálni). Ilyesmire gondolok.

(4-es voltam)

2014. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9/9 Jól írja, amúgy a festmények legalább negyede, de ha az önmagad másolását is beleszámítjuk akkor több mint a fele "másolat, másik kép után készül", a mondat két értelmében értve.


Amúgy már sajnos nem elérhető a kép. Országos csatornán a legnevesebb kultúrás műsorban publikált festő vagyok, minden fajta iskolai rendszerben való képzés, vagy könyvből való tanulás nélkül nélkül, és pont ezért tudok segíteni, hogy ne évek alatt egy nagyon kötött oktatási rendszerben és hosszú úton juss el az önkifejezésig, ami fejből való alkotás alapja. Amúgy pont önismerettel jutottam el oda, és pszichológiával foglalkoztam eddig a legmélyebben és legkomolyabban igaz azt sem végeztem, csak önszorgalomból, tanultam, jó azt sok-sok ezer oldalnyi szakkönyv elolvasásával is.


Amúgy egy állapot az ami szűkséges a fejből való alkotáshoz leginkább, sok elismert művész is képtelen ezt irányítani, de előhozni és, hogy megcsókoljon a múzsa, azt nagyon is elő lehet segíteni.

2014. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!