Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Művészek! Ti tanultatok az...

Művészek! Ti tanultatok az iskolában "rendesen"? Vagy csak a gyakorlati felvételire készültetek?

Figyelt kérdés
ha esetleg igen, akkor megbántátok a döntéseteket? Én most vagyok ilyen helyzetben. Nem vagyok valami okos, viszont a tehetségemben sem vagyok biztos. Tanulás és rajzolás egymás mellet nem megy. :(

2015. jan. 25. 13:29
 1/4 anonim válasza:
100%
haaat, ez a ketto egyutt nagyon nehez, de megoldhato. az ara meg annyi, hogy maganelet nuku, beosztod a napokat, hogy x napon rajz, y napon tanulas. en igazabol az erettsegire gyurok nagyon, a rajz is fontos, de nem annyira mint az erettsegi (legalabbis nekem, mert nem az a fo celom, hogy muvesz legyek) :)
2015. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)

Nálam is ez van, magánéletre egyszerűen nincs időm.

2015. jan. 26. 20:03
 3/4 sándorjános ***** válasza:
50%
A művészetre ráérsz érettségi után, addig csak gyarapodj lassan, építgesd a személyiséged, technikai tudásod. A gyakorlati felvételit felső oktatásra érted? Főiskola/egyetem? Akkor változnak a dolgok: Szánj csak a felvételire kis időd és készülj fel magadból (ki vagy, mit teszel le az asztalra) és a tanulás pedig alárendelődik a gyakorlati tudás megalapozásának. A technika mint gondolom tudod: nem minden. Néha az egyszerű ötletek nagyobbat ütnek. Vagy a karaktered, stílusosságod üt majd, de nem lehet valami nem utánzat, ha csak nincs tisztába mindennel, aminek az utánzata lehetne és így elkerüli az előkép árnyékmezőjét.
2015. jan. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sándorjános ***** válasza:
Előző vagyok: A FELVÉTELI LUTRI! A fontos állomásoknak kell elsődlegesen és minél jobban meglenni. Nem érdemes feltenni a dolgokat egy lapra.
2015. jan. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!