Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajziskolában aktmodellnél...

Archwon kérdése:

Rajziskolában aktmodellnél számít, hogy milyen alkatú (kövér, sovány, izmos, cingár)?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Optimális esetben nem, egyszer ilyet hívnak, egyszer olyat, hogy különféle karaktereket lehessen rajzolni. Érdeklődni kell a sulikban, hogy van-e igény (ilyen és ilyen) aktmodellre.
2015. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 180 centi vagyok és 86 kiló. Lehet hogy mehetnék aktmodellnek?
2015. febr. 3. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 86 centi lennél és 180 kiló, lehet, hogy akkor is mehetnél. Érdeklődni kell.
2015. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sándorjános ***** válasza:
100%
A különbözőség gyönyörködtet. Sokszor direkt válogatnak különböző karaktereket a tanárok, hogy a diákok más-más életkorú, formájú embereket, ember formai típusokat meg tudjanak tapasztalni.
2015. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször elhízott öregeket választanak, mert azokon "több minden van". Ráncok, mélyedések, gyűrődések. Én is művészeti szakközépbe járok, nálunk csak idős van.
2015. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy mehetsz.


Nálunk az egyetemen volt minden, a tesiszakos hulktól kezdve a gizda imformatikusokon át az idős hölgyekig.


Kifejezetten jó pont, ha szokatlan arányaid, markáns karaktered van. Egy scoliózis vagy egy karvajorr is lehet esztétikus, kifejeztten érdekes téma egy művész számára.

2015. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást és biztatást mindenkinek. Jelentkeztem és jövő héten kezdem a modellkedést.
2015. febr. 8. 10:50
 8/8 anonim válasza:
Mi lett belőle, kérdező? Voltál aktmodell rajziskolában?
2022. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!