Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tegyem népszerűvé a...

Hogyan tegyem népszerűvé a verseimet amiket írok?

Figyelt kérdés
Csináltam facen is oldalt nekik, szerintem elég jók,és azt szeretném, hogy többen olvassák. Építő jellegű kritikák miatt.

2015. ápr. 20. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt is megoszthatod:)
2015. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 20. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Számomra az egyetlen értékelhető a "fejed vesztve előre szaladsz" kezdetű. Olyan komoly dolgokról próbálsz írni, amiket a keresztrímek nagyon lehúznak. Jók a gondolataid, de kb az összes versed(amiket sikerült elolvasnom) össze lehetne dolgozni egy verssé. Majdnem ugyanarról szólnak, ugyanazokkal a kulcsszavakkal. Nem tudom mióta írsz, de idő kell ahhoz, hogy többen megismerjék a verseidet. Addig legalább lesz még időd fejlődni :) amit tudok tanácsolni, hogy ne kövesd ennyire a "szabásmintákat", légy szabadabb, és próbálj meg több költői képet, és eszközt felhasználva kifejezni magad. Sok sikert, ne add fel :)
2015. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek ezek a versek. :)
2015. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2-e. igazad van,sok a egyforma témailag is. Amúgy már elég rég óta, mert most 24 vagyok, és 13-14évesen kezdtem. Csak ritkán írok, ritkán jön ihlet. De egyszer egyik kutyas versemmel megnyertem egy pályázatot, csak nem volt lehetőségem elmenni Pestre, mert nekem messze van, így netről tudtam meg.:( Utolsó köszi :)
2015. ápr. 21. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, van benned művészi hajlam, és komolyan szeretnéd, hogy hozzáértő foglalkozzon vele, akkor töltsd fel a dokk.hu-ra. Itt profi irodalmárok vannak, és van egy olyan menüpont, hogy "gyors&gyilkos" kritika, ha jól emlékszem, ahol részletesen elemezik a versedet. Ha ők azt mondják, hogy jó vagy, akkor jó vagy.
2015. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jé köszii :)
2015. ápr. 21. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!