Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ismeri-e valaki azt a festmény...

Ismeri-e valaki azt a festményt, amelyik szerintem Csontváry lehet, főleg épületek vannak rajta, de az egyik épület tövében van egy jelentéktelennek tűnő kis szamár, egy csacsi?

Figyelt kérdés

Fönt a Galériában lehetett kapni festmények posztereit, még ott vettem régen, aztán valahol elveszett azóta.

Próbáltam megkeresni, de nem találtam. Lehet, hogy olyan kicsi a szamár, hogy nem ismerhető fel;nem tudom.



2015. júl. 27. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Baalbek? (középen)
2015. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezek a Csontváryk vannak meg a Nemzeti Galériában, válassz:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amúgy:


[link]


Itt keresgélhetsz a kiállított képek között

2015. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem erre gondolsz?


[link]

2015. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez is Csontváry:


Ez a már említett Baalbek


[link]

2015. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget.


Sajnos az én emlékezetemben más van. Ez baj.


A kérdés az, ha valaki tudná; hogy csak azokról a képekről lehetett posztert kapni, amelyik kép a Galériában volt?


Mert ha igen, akkor ezek közül valamelyik kellett , hogy az legyen, amire emlékszem -de úgy néz ki rosszul-.


Vagy elképzelhető-e az, hogy volt még más hasonló kép a Galériában vagy akár csak a kapható poszterek között, ami most már nincs ott?


Vagy még más; lehet-e az, hogy rosszul emlékszem, és nem a galériában, hanem másutt vettem a posztert?

Szörnyű az ember emlékezete.

2015. júl. 27. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezekből is árulnak reprót talán:


[link]

2015. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Julianna; köszönöm szépen.

Gyönyörű, de az én csacsim elveszett volt -ahogy emlékszem-, egyedül.

Milyen jó lenne, ha ki tudnám vetíteni a képet a fejemből..

2015. júl. 27. 18:41
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös; köszönöm szépen; nagyon szép; kár hogy én -biztos rosszul- egy egyedüli, elveszett, tanácstalan szamárra emlékszem.

Köszönöm szépen.

2015. júl. 27. 18:45
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!


Abban már biztos lehetek,hogy Csontváry.


Talán az lenne a megoldás, hogy legalább valamennyire kinagyítom az összes csacsis képet, és meglátom, melyik köszön vissza. Meglátom.

2015. júl. 27. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!