Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom?

Milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés

Most először rajzoltam ember arcot, és érdekelne hogy mit kéne rajta javítani. Igaz hogy annyira nem látszik az arca, de csak úgy adhatnátok tanácsokat vagy mondhatnátok technikákat amiket érdemes lenne alkalmazni.Mi a véleményetek? A válaszokat előre is köszönöm 14/L

[link]



2015. dec. 6. 14:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű lett.
2015. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. dec. 6. 14:48
 3/25 anonim ***** válasza:
Imádom. Szerintem a technikád is jó, de ami fontosabb, hogy az ízlésed is. Lehetne itt-ott változtatni, de nekem valamiért így tetszik.♡
2015. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is gyönyörü,kifejező. Tetkóként is hordanám. Van jelentése. Igazán ügyes vagy,folytasd'
2015. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ezen semmit ne javíts. Az, hogy 14 évesen így végigrajzolod, elképesztő, és ha ez az első arc, akkor pláne. Komolyan: jobb, mint a legtöbb aluljáróban üldögélő portrérajzolóé; még fordul is, pedig a kezdők gyakran laposra csinálják, miután fotómásolat alapján dolgoznak, azon pedig nehéz átlátni a teret. És még nem is tükrözi azt a fajta betanult, flottul végigvitt, ugyanakkor egyéniségtől mentes tucatstílust, amit sok grafikus alkalmaz, picit ugyan hajaz rá, de érződik benne a te egyéniséged, és ez a jó. Rajzolj tovább mindenképpen, élő modell után, hogy ne csak lásd, hanem értsd is, hogyan épül fel az emberi fej.

Nagyon tehetséges vagy - de ne bízd el magad. :)

2015. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Tényleg szép.

De, szerintem, az állkapcsa kicsi kocka. Ívelhetted volna meredekebben felfelé, így egy kicsit férfias és el van csúszva.

A haját imádom.

2015. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valójában annyira nem szeretek rajzolni csak unaloműzés céljából csináltam.
2015. dec. 7. 13:31
 8/25 anonim ***** válasza:

"Valójában annyira nem szeretek rajzolni..."

Na tessék, másnak meg minden vágya, hogy kifejezhesse magát a papíron, csak éppen annyi tehetsége van hozzá, mint gőzmozdonynak a fára mászáshoz. :)

Mondjuk az nem baj, ha nem vagy a dolgok rabja.

2015. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bocs, de azt, hogy nem szeretsz annyira rajzolni, nem tudom elhinni neked. Egy kicsit önfényezés fílingje a van a kérdésnek, persze nem tudhatom...

Mindegy. Hogy jót mondjak: Szép a rajzod, tehetséges vagy. Számomra ez a stílus egy kissé giccses, te nem az én ízlésem szerint kell rajzolnod.

2015. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát...azt gondolsz amit szeretnél, nem azért tettem fel a kérdést mert növelni szeretném az egómmat, hanem mert ember arcot nem igazán tudok csinálni. Most rajzoltam ilyet először és érdekelne olyan embernek a véleménye, aki ért a portré rajzolásához. Esetleg tud-e mondani valami technikát vagy tanácsot. Eddig nem is foglalkoztam rajzal.Nyáron kezdtem el igazából max heti 3 alkalommal rajzolni de volt olyan hogy ki maradt egy pár hét. Egyszerűen megjött a kedvem és elkezdtem rajzolni. Viszont amikor rajzolok ha hiszed, ha nem, nem érzem magamat boldognak ha rajzolok. Fogalmam sincs ez miért lehet.Rosszul gondolod ha azt hiszed hogy ezzel "felvágni"akarok...ez egy szubjektív dolog hogy kinek mi a véleménye, ezt tiszteletben is tartom. Azonban ne általánosíts, mert én egy visszahúzódó ember vagyok. Attól mert most valaki megkérdezi milyen lett a rajza és az az illető, tudja hogy jól rajzol csak növelni akarja az egóját, az egy dolog. De én nem ebbe a kategóriába tartozom legalábbis ez az én véleményem. Megkérdeztem milyen technikát ismernek az emberek, vagy mi a hiba benne, hogy szerezzek tapasztalatot. Nem értem miért kell egyből arra következtetni hogy, fel akarok vágni vagy ahogy te írtad önfényezés céljából csináltam. Nem ez volt a cél...az volt a cél hogy szerezzek tapasztalatot.
2015. dec. 8. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!