Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Aki szeret olvasgatni, mondana...

Aki szeret olvasgatni, mondana véleményt a kis történetemről, amit írok?

Figyelt kérdés

[link]


Erre az oldalra töltöm fel blog-szerűen a sztorimat. Igen, tudom hogy g-portal-os, de ettől még nem ilyen "Szerelmes vagyok Justin Bieberbe" téma...:) Egyébként is már 18 éves vagyok.

Egy picikét hajazni fog a Született gyilkosok című filmre (tudom, hogy kicsit "beteg", de nagyon érdekel a téma), viszont egyenlőre még nagyon az elején, a szerelmi résznél tartok csak.

Nagyon szeretek írni, és a magyar tanárom szerint nem tehetség vagyok, de azért van érzékem hozzá. Kíváncsi lennék külső véleményekre is.

köszönöm :)



2016. márc. 30. 18:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Aki pedig a "rövideket" szereti, annak pedig ezt tudnám küldeni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszete..

Ezt is én írtam, csak még régebben. :)

2016. márc. 30. 18:48
 2/3 anonim ***** válasza:

A hosszúnak az első fejezetét olvastam el, és nagyon tetszett. A rövidnek csak a legvégét olvastam el, úgyhogy túl sokat nem tudok mondani róla. De valamit nem értek: Hogy MESÉLHETI valaki azt, hogy örök álomra csukódott a szeme? Persze lehet, hogy az elejéből kiderül...

Ja és a Harry Pottert olvastad? Ha igen, feltűnhetett, hogy apró, jelentéktelen(nek tűnő) részletek is voltak benne, amiről később kiderül, hogy fontos. Pl. amikor takarítják a főhadiszállást találnak egy órát (asszem) amit nem tudnak kinyitni. Aztán pár résszel később kiderül, hogy egy horkruksz (vagy hogy is írják). Én ebből azt szűrtem le, hogy a történet váza igen nagy pontossággal ki volt találva a "tényleges" írás előtt.

2016. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy tetszett :)

Hát erre őszintén nem tudok pontos meg irodalmi választ adni, nekem így tetszett :)

Nem olvastam a Harry Pottert, csak a filmeket láttam, de azokat szeretem. Viszont nem teljesen értem, hogy miért kérdezed tőlem? Ha erre célzol, a hosszú történetnek már megvan nagy vonalakban a váza, ott már történtek olyan dolgok (meg fognak) aminek később jelentősége lesz. :)

2016. ápr. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!