Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vett már részt valaki irodalmi...

Vett már részt valaki irodalmi esten? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy plakátot, amin az állt, hogy most pénteken irodalmi est lesz, egy a lakhelyemhez közeli városban (ráadásul pont az iskolánk épületében, tehát, ha akarnék, odatalálnék). Rajta volt az is, hogy kiket hívnak meg (két költő szerepelt rajta, mindkettőnek sokféle díja volt, de sajnos egyiket sem ismerem).


Gondolom, ez valami olyasmi lehet, hogy valaki beszélget velük. Ez milyen szokott lenni? Mármint, mikről szoktak ilyenkor beszélgetni? Inkább magukról, vagy a költészetről?


Azért érdekel ez, mert én is érdeklődöm az irodalom iránt, szoktam verseket írni, és lehet, hogy a hasznomra válna.



2016. ápr. 4. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj el, jól fogod érezni magad. Beszélget többnyire egy moderátor a költőkkel, a költészetről, az alkotói folyamataikról,verseikből is mondanak - sokszor elődadóművész is van jelen, aki mondja a verseket. Jó hangulat lesz, érdemes.
2016. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasznodra válna. Igen, beszélgetnek. Irodalomról, költészetről, azok szerepéről és talán sok másról. Hasznos lehet a tartalom, amiről szó lesz, de még hasznosabb a stílus, amit ritkán tapasztalhatsz meg beszélgetésekben.
2016. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. ápr. 5. 22:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam elmenni, mert megbetegedtem, de azért köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!