Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nálatok mennyi idő alatt...

Nálatok mennyi idő alatt készül el egy festmény? Tempera, akril, akvarell?

Figyelt kérdés

Melyik mennyi idő?(pl:részletesebb kép,tájkép,portré...méretek)

Nekem valamelyik nap a rajztól a kész képig egy A4-es tájkép,épülettel közel 4 óra volt.(tempera)



2016. aug. 19. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire vagyok ihletett állapotban.
2016. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Akvarell portré A3as papíron 4 óra kb, B2es egészalakos akt 8 óra. A3as tájkép volt fél óra is kb, de annak pont az volta lényege hogy gyors. Vannak kis A6os képeim, azok totál változóak megint kidolgozottságtól függően, nem is mérem őket. A4es portrém is van, azon dolgozok, de már több mint 4 órám van benne.

Olajjal végképp nem tudom mennyi, mert ritkán tudok leülni elé a sok előkészület meg utómunka után, plusz van hogy száradni kell hagyni, de az természetesen jóval több idő akármi legyen is az.

Temperával nem festek.

2016. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!