Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fiatal költő vagyok. Kiszeretn...

Fiatal költő vagyok. Kiszeretném adni a verseimet, tudtok esetleg egy olyan kiadót, akit megtudnék keresni?

Figyelt kérdés
Előre kösznöm a választ! :)

2016. aug. 29. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

*ki szeretném adni

*meg tudnék keresni

Költőként nem árt a jó helyesírás.

[link]

[link]

2016. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az a baj, hogy egyik kiadó sem ad ki szívesen fiatal, újonc, lényegében amatőr költőktől verseskötetet. Prózákat sem nagyon szeretnek kiadni fiataloktól, mert nem éri meg. Egyszerűen drága procedúra, és ritkán térül meg. Persze lehet, hogy az évszázad költője vagy, de ez nehéz ügy.
2016. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Én is költő vagyok. Pénz Költő!
2016. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Manapság sokkal egyszerűbb ha te magad megcsinálod.

1) Kiszerkeszted magad nyomdakész állapotra, vagy megkérsz erre vagy megfizetsz valakit.

2) Pendrive-on vagy CD-n elviszed a nyomdába, kinyomják, kifizeted.

3) Elhozod, reklámozod, értékesíted. Vagy ezért is fizetsz másoknak, hogy reklámozzák és értékesítsék.


A kiadók is ezt csinálják és nekik is ugyanúgy fizetned kell. (Hacsak nem tekintenek téged az évszázad költőzsenijének. Márpedig nem tekintenek annak, mert senkit nem tekintenek annak.)

2016. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mutathatnál verset, egyébként. Akár PM -ben, akár itt is. Érdekelne. Ráadásul, ha úgyis ki akarod adni / adatni, akkor fogják, nyilvánvalóan, olvasni más emberek is, akik kritikát fogalmaznak majd meg, véleményt fognak formálni a művedről. Gyorstalpalónak tökéletes lenne ez a fórum.
2016. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb töltögess fel a dokk.hu-ra, nézd meg, hogy egyáltalán olvasná-e valaki.
2016. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Underground kiadó.

Keress priviben, segítek.

2016. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!