Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnék könyvet írni....

Szeretnék könyvet írni. Melyik könyv író programot ajánljátok nekem?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Papir, ceruza.
2017. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó ötlet köszi, erre nem is gondoltam. Végülis sokkal egyszerűbb nem igaz? ilyen jó tanácsot még senki se adott
2017. jan. 20. 23:45
 3/10 anonim válasza:
Érdemes inkább papírra írni, majd utána bemásolni word-be, akkor átnézed jobban és tudsz rajta javítani:) De ezt inkább akkor, ha kiadod.
2017. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik szövegszerkesztő program megteszi!

A legjobb, ha általánosan elfogadott (Word) progit használsz, mert akkor azt a továbbiakban más is tudja kezelni.


Ha valaki lektorálta, szerkesztette és netán eljutsz a könyvkiadásig, akkor a nyomda úgy is olyan formába teszi át, amivel ők dolgoznak. Ez nem a te problémád!

Részedről egy a lényeg, jó könyvet írj! :-)

2017. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2017. jan. 23. 19:56
 6/10 anonim válasza:
2017. jan. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nereida3 válasza:
Ja. Tökmindegy, hova írod. Ha elküldöd egy kiadóba, úgyis meg tudnak nyitni mindent, fel vannak készülve rá. Hatszor publikáltam, nekem minden worldben van. De papíron is, nem hülyeség ám...
2017. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A kiadók le vannak sz@rv@, általában nem olvassák el a kéziratod, ha nem vagy celeb vagy befutott író.


Viszont ajánlom a VoiceNote II. beszédfelismerő programot. Belemondod a szöveget a mikrofonba, és a képernyőn megjelenik írásban, de érthetően kell beszélned.


Így már érthető hogy a fenébe tud 5-600 oldalt írni King vagy Grisham.

2017. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Feltételezve, hogy a Wordöt ismerted a kérdés megírása előtt is, szerintem nézz rá pl. erre: [link]


Szerintem legjobban akkor jársz, ha nem töltesz túl sok időt a program kereséssel, hanem elkezdesz írni, abban, amelyik leginkább kényelmes neked..

2017. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sokat segítettek :)
2017. febr. 4. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!