Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kb. mennyi idő alatt képes...

Kb. mennyi idő alatt képes megtanulni (a nulláról indulva) egy átlagos zenei affinitással rendelkező egyén ilyen szinten zongorázni?


2018. máj. 26. 18:15
 1/2 Mojjo ***** válasza:
Most csak beletekertem, de amiket láttam, az sima akkordozgatás, kis bontással. Nem egy túl bonyolult dolog. Persze, ahhoz, hogy jó tempótartással, "folyékonyan" menjen, sok gyakorlás kell, de azért ez nem épp a zongoravirtuozitás olimposzi csúcsa.
2018. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha profibb szinten szeretnél megtanulni zongizni, akkor szerintem érdemes tanárhoz járni aki az alapoktól végigvisz, de ez nagy időbefektetést igényel. Ha nem vágysz hatalmas színvonalra, akkor magadtól is simán eljutsz egy jó halgatható szintig. Ha improvizálni szeretnél, szerintem az azért hosszas gyakorlást igényel. Pár hónap alatt talán kivitelezhető mindennapi gyakorlással. Persze ha kihagysz pár napot nem gond, de azért fontos hogy rendszeres legyen. Persze az sem mindegy hogy mit gyakorolsz! Érdemes megismerkedned a dúr skálákkal, az alap hármashangzatokkal(dúr, moll, szűk, bő) és ezeket fontos belefoglalnod gyakorlásodba. Ezekkel már egész jó szintre eljuthatsz.
2019. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!