Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha ma pl megszűnne az Internet...

Ha ma pl megszűnne az Internet világa, mit tennétek?

Figyelt kérdés

#Internet,megszűnés
2020. aug. 8. 08:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Felállhatnék végre!
2020. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Szomorú lennék, mert elveszíteném a kapcsolatot sok külföldi barátommal, akikkel ténylegesen találkozni általában csak egy évben, egy nagy találkozó keretében szoktunk - idén pedig még az is elmarad a vírus miatt...
2020. aug. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Net nélkül is volt élet, jó volt akkor is. Persze, az internetnek (ésszel használva) megvannak a maga előnyei, de nem siratnám, alkalmazkodnék.
2020. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Ahhoz a generaciohoz tartozom, akinek elete elso 20 eveben egyaltalan nem, vagy alig volt internetben resze, a masodik 20-ban pedig csak abban volt. A kovetkezo 20-ban meg hasznat fogom venni, az utolso 20(?) meg boven eltelhetne anelkul, fel sem tunne.
2020. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanúgy vagyok, mint a 4-es. Biztosan túlélném, hiszen éltem nélküle. Csak idő kéne, hogy megszokjam.
2020. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Elővennék egy csomó könyvet, olvasnék végre.
2020. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálnám túlélni a káoszt, amit okozna a világban. Az én kis egyéni problémáim még hagyján, pl hogy képtelen lennék hozzáférni a munkahelyi beosztásomhoz, mivel az egész egy online felületen működik. De ugyanígy elvesznének pl banki nyilvántartások, közlekedési algoritmusok. Totális katasztrófa lenne. Hirtelen milliárdok válnának nincstelenné hisz a pénzük nagy része virtuálisan volt nyilvántartva. De persze vásárolni se nagyon lenne mit, hisz a logisztikai rendszerek is blokkolva lennének ami nélkül nem lenne átlátható egy globális export-import rendszer és termékelosztás. Az internet kommunikációs lehetőségeinek megszűntével távoli ismerősökkel, barátokkal akár mindennemű kapcsolat megszűnhetne és a hírek is leginkább lokálisak lennének. Stb.


Az egy dolog hogy az internet előtt is volt világ, de a gyorsabb, hatékonyabb és megbízhatóbb működés végett ma már alapvetően szinte minden valamilyen formában internet alapon működik. Szóval hogy egy bizonyos rendszer működött az internet előtt is, mert nem internet alapú volt, az nem jelenti azt hogy az internet eltűnésével ugyanúgy működne mint régen, mert ma már az.

2020. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok információm, könyvem van, csinálnék egy saját hálózatot :D
2020. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%
Nekem a pénzem nem utalja egy részben az nternetes cég eddig se neten éltem ismerősök máshonnan vannak
2020. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%
Gyakoris ismeretséget próbálom előre kiterjestteni
2020. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!