Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan megy végbe egy disznóto...

Hogyan megy végbe egy disznótor? Szakszavakkal ha kérhetem, sorban.

Figyelt kérdés
Hali! Én városi lány vagyok a barátom pedig falusi. Meghívtak, hogy menjek hozzájuk disznótorba. Voltam kiskoromban de azóta nem emlékszem és szeretném tudni, hogy hogy is megy. Nem behódolni akarok neki, hanem szeretném jól érezni magam úgy, hogy ne kelljen feszengenem. Tudjam mi hogy következik és minek mi a szakneve. Köszönöm :)

2021. febr. 8. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Kötelező olvasmány, rövid! 😂😂😂


[link]

2021. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, köszönöm😂😂
2021. febr. 8. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Vigyél olyan ruhát, amit nem sajnálsz összekenni, és amit tudsz, segíts. Ezt mondd is meg a barátodnak, meg a szülőknek, hogy segíteni szeretnél, és ha van valami, amihez nem kell szakértelem, akkor szóljanak. (Pl. hurkának valót darálni, vagy segíteni valamit eltakarítani.) Jó fényt fog vetni rád, ha látják, hogy igyekszel hasznossá tenni magad. A barátod azért visz, hogy büszke legyen rád.

Én egyszer vittem disznóvágásra egy olyan barátnőt, aki csak bámészkodott. Nem szólt rá senki semmi rosszat, de azért jelentőségteljes volt a hallgatás, égett a képem miatta.

2021. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

#2: örülök, hogy tetszett..

Hoztam még egy vidámságot - remélem, te nem leszel ilyen "Tamara". :))))


a nemkutya.com-ról van a kép egyébként - de eredetiben már nem találom. Viszont még időben lementettem. :-D


[link]

2021. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Haha😂 ez a Tamara... szegény lányka😂köszi ezt is, hangosan felkacagtam☺️

2021. febr. 11. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!