Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha Luca napkor (ma) 13 fiuneve...

Ha Luca napkor (ma) 13 fiunevet irok akkor az elsö nevet mikor kell kihuzni? Már ma este (13-án) huzzak nevet vagy csak holnap?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
12fiunév kell és 1 lapot üresen kell hagyni vagy mind a 13on kell fiunévnek szerepelni??
2008. dec. 13. 13:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Holnap húzzál elősször nevet.És ne hagyjál üresen papírt,minek tennéd?Írjál csak mindre szépen egy nevet!:)

Képzeld nekem bejött!!!

Éppen valamelyik nap volt eszemben,hogy milyen aranyos kislány voltam amikor ezt játszottam.

Akkor a "szerelmem" neve jött ki,és képzeld a férjem pont így hívják!

Jó szórakozást!:)))

2008. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a kihagyott azt ugy tom azért kell mert ha az marad az azt jelenti nem lesz férjem

amugy én is mindig megcsinálom..eddig csak 1x nem hivták ugy a jövendöbeli barátom:D

és álandoan évek ota a zsolt jön ki:D

2008. dec. 13. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
nemtom XD
2009. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!