Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Monori cigánytelep milyen?...

Monori cigánytelep milyen? Tényleg nagyon durva?

Figyelt kérdés
Megyünk az osztállyal a suliból jövő héten megnézni a telepet,de megijesztettek páran,mondták hogy el lehet ott kapni tetveket meg hasonlók...de kötelező menni! Mit tegyek?
2010. okt. 11. 22:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
vigyél magadal chemotoxot Xd
2010. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
én el nem mennék...szólj muterodnak hogy igazoljon egy napot..am minek mentek 1pudvás cigánytelepre?????
2010. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

van egy ilyen választható tárgyam az egyetemen amit felvettem és hogy meglegyen az aláirás,kötelező menni! :S

ha ezt előre tudom,nem vettem volna fel a tárgyat...

2010. okt. 11. 23:07
 4/21 anonim ***** válasza:

osztály nincs az egyetemen, max csoport...

amúgy ez melyik intézmény, ahol ilyen tárgyak vannak???

2010. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Semmelweis...:)

jó akkor elirtam.nem osztály hanem évfolyam

2010. okt. 11. 23:16
 6/21 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy sapkát, és ne menj közel az ott élőkhöz. Jobbat nem tudok.
2010. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

bocsi, de azt hittem általános iskolás vagy :)

hát... ne nyúlj semmihez.

2010. okt. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

gondolom valami olyasmi téma lesz, hogy "a szegény kisebbség" "a kirekesztettek" stb. persze be van harangozva, hogy menni fogtok. nem kell aggódni, minden cigány kezesbárány lesz.


De én mondjuk a diákokat külön küldeném kisebb csoportban bejelentés nélkül, mert így hamis képet fognak kapni az ott élő cigányságról.

2010. okt. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a Hétesi (Ózd) cigány negyednél nincs rosszabb. Lakott ott egy gondozottja anyukámank (magyar idős nő, mert ez a rész régen gyári lakótelep volt), vitték nei az ebédet minden nap.Nem viccelek, ha azt mondom, hogy a kis furgonból csak lepattant anya, a kocsi meg tovább ment amíg nem végzett, aztán hívta, hogy jöjjön érte..



Amúgy nem ítélem el a cigányokat, sőt bírom őket (lakj velük egy helyen (nem lakásban persze:D) aztán megtudod milyen:) Velünk rnedesek voltak nagyon, a családfő ki is jelentette, hogy ők a saját környékükön nem lopnak:D Na most komolyan:) Szóval én bírtam őket, mert mindig dolgoztak és ha adtál nekik ruhát akkor segítettek a ház körül:) (lopás nélkül)


Hogy mi lesz a monori telepen azt nemtudom, de van tetű elleni sampon azzal most előtte hajat egy hétig, meg utána is Szerintem nem lesz gond...jah, meg vigyetek kézfertőtlenítő szert.Most nem azért mondom, hogy lefikázzam őket,de tényleg redva lehet és szerintem nem szeretnél elkapni semmit.


Milyen óra keretein belül mentek amúgy?

2010. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

kisebbségi mentálhigiéné óra

milyen ez a tetű ellenes sampon? Hol lehet kapni?

És ilyet hogy pl.tbc,nem kapok el szerintetek? Jaj be vok fsva...

2010. okt. 12. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!