Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Jártál már Szlovéniában?

Mendy98 kérdése:

Jártál már Szlovéniában?

Figyelt kérdés

Nemsokára oda mennék dolgozni, ezért érdekelne, h ha jártál ott akár nyaralni is, vagy éltél kint valameddig, akkor mi a véleményed róla? Pro és kontra?

Szinte minden érdekel az országgal kapcsolatban ami eszedbe jut.



2023. júl. 12. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Utazás rovatban van a kérdés helye.
2023. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jártam ott, többször is, Maribor és környékén. Nagyon kellemes, normális hely. Mondhatnám, hogy semmi különös, olyan szempontból, hogy sok minden hasonló, mint itthon. Szóval nem lesz egy nagy kultúrsokk.
2023. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Nem az odautazás érdekel, meg az utazással kapcsolatos dolgok, hanem az ottani szokások, kultúra, hogy egyáltalán milyen ott lenni. Maga az országról bármi.


2. Köszi.

2023. júl. 12. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2023. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2023. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
3. Úgy látom a válaszok se érdekelnek, mert akik ismerik Szlovéniát azok inkább ott vannak.
2023. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam már Szlovéniában, nagyon jó hely!


Simán Ausztriával vetekszik maga az ország megjelenése! Árak tekintetében hasonló a helyzet, mint nálunk, de fizetések tekintetében Magyarországnál több, Ausztriánál valamivel kevesebb.


Szlovénia volt az első olyan ország, ahol KIVÉTEL NÉLKÜL mindenki, akit megállítottam megkérdezni valamit, mindenki tudott valamilyen idegen nyelvet. Főleg angolul, de németül is sokan tudtak.


Ajánlom az országot mindenkinek!

2023. júl. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!