Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Japánt hazánkban HÁNYAN...

Japánt hazánkban HÁNYAN kedvelhetik? Ilyen helyszín létesítése vonzana lányokat/nőket és fiúkat/férfiakat? Lennének látogatók? (FB-os csoportokban ilyen pár százas létszámok vannak, egyik talán eléri az ötezer főt. Nem sok egyén ezen számok alapján.)

Figyelt kérdés

A helyszínen régies japán (japán középkorias) stílusban épített néhány kevéske épület lenne. Japán ételeket szolgálnának fel, vagy arra nagyon hasonlító étkeket, egyikben japán teaház működne, lenne olyan szintén földszintes középkorias épület, ami egyfajta közösségi térként funkcionálna - japán társasjátékok, beszélgetés, néha filmvetítések (a legrosszabb esetben ritkán anime). Lenne állatsimogató elég sok távol-keleti fajtával, olyanokkal melyek természetesen nem élveznek védettséget, illetve e földszintes japán stílusú épületek között hatalmas japánkert terülne el.


Magyarul egy helyszín amely több szállal kötődik Japánhoz, nyilvánvalóan nem is egzakt pontosan Japán leképezése lenne (az azért túlságosan nagy, már-már lehetetlen falat), hanem annak csupán egyfajta imitációja.


Vajon hány lányt/nőt, fiút/férfit érdekelhetne egy ilyen helyszín?

Egy egészen picinyke kis bökkenővel: távol a fővárostól, vidéken - és vidék alatt a valódi vidéket kell érteni.

Községet, nem várost.


Ellátogatnának e hétvégente (ha csak néhány órára is) egy ilyen kis vidéki Japánba? 😊



ápr. 8. 21:32
 1/7 Lucifer-666 ***** válasza:
0%
Budapestnek jobban örülnék vagy kellene egy soför is hozzá.
ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Lennének ott japánok is, akik valóban méltó módon tudják átadni ezt a kultúrát?
ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a japán autós kúltúrát.
ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A hely japán kedvelőknek lenne kialakítva kettes. Illetve itt van az éppen idevonatkozó információ is:


"Egy helyszín amely több szállal kötődik Japánhoz - nyilvánvalóan nem is egzakt pontosan Japán leképezése lenne (az azért túlságosan nagy, szinte lehetetlen falat), hanem annak csupán egyfajta imitációja."


De egy másik helyen már megkaptam a választ, "örülök" neki: szerintük már a megépítésétől halott ötlet, mivel egyrészt sokan lusta disznók utazni, mert mindennek is Pesten kellene lenni, másrészt állítsuk szerint éppen valamilyen görög stílusú falut bontanak a Balatonnál. Annak is annyi.


Japán autós kultúrájú helyet hogy? 😀 Elképzelésem sincs egy helyszín hogyan hasznosítható autók vonatkozásában. Mivel és főképp hogyan kapcsolható össze épületekkel/kertekkel/teázókkal/étteremmel. Nem becsmérlek, ellenkezőleg, szeretném elképzelni.

ápr. 9. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy értettem szeretem a 90-es évekbeli japán autókat. :)
ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább Pesten egy kisebb magyar-japán éttermet és szállodát kell csinálni és ott hírdetni a magyar-japán közösségi helyet, ahol szállás is van.

a japánok magyarországra menve leginkább csak Budapestet ismerik. szeretik a magyar ételeket és szálláshelyeket, de számukra is túl drága minden. Egy japán ismerősöm írta, hogy még cipruson is olcsóbb volt minden, mint Pesten.

A magyarok kis százaléka kíváncsi a japán kultúrára. Sajnos csak az animékre gondolnak. Hiába mondom h japánt tanulok, lenéznek.

Javasolt még magyar-japán és japán-magyar nyelv tanulási lehetőség is.

ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én személy szerint nagyon szeretem Japánt. A cuki japán csajszikat pedig mindennél jobban, szóval ha őket is bevonzaná a hely, én minden napomat ott tölteném. Viccet félretéve, szép ötlet, de nem hiszem hogy megtérülne, főleg nem vidéken.
ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!