Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan tudnék magamnak Fekete...

Hogyan tudnék magamnak Fekete macska jelmezt csinálni farsangra?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok XD csak úgy mondom :D Igazából nekem és még egy velem egykorú fiúnak kéne... a jó ötletek :D tanácsok de linknek is örülnék ^^ köszönöm...
2009. jan. 27. 17:44
 1/8 anonim válasza:
53%

14? :D Nem vagy már te ehhez kicsit nagy?:D


(F/15)

2009. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne nagy hozzá? :D Én is beöltözöm farsangkor, mégpedig egy pszichopata pszichiáternek. :D Éljen a fantázia. XDD


Kérdező: Szerintem fekete nadrág, fekete fölső meg fekete cipő. Meg hajpántra lehetne varrni macskafüleket. :D A farkat megööö... Meg lehet varrni azt is, és a nadrágnak az egyik "övtartójára" tűzni, és akkor a nadrág se megy kárba. :D

2009. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kihagytam hogy én is 14 éves vagyok, lány. :D
2009. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad ledumálni! :)))))

Én 25 évesen voltam fekete macska, igaz, egy farsangi műsor vezetője voltam akkor. (Sajnos a fotót nem találtam meg.) A jelmez pedig egyszerű! Lehetőleg minél passzentosabb fekete naci (nekem egy koromfekete streccs farmerom volt) és egy hosszú ujjú fekete poló, lehetőleg az is legyen passzos, olyan macskás :) Ami igazán megadja a jellegét, csináljatok arcfestést, nagyon egyszerű, én is magamnak festettem fel anno. Találtam egy hasonló képet Neked mintául: [link]

a fület kartonból csináltam és egy fekete pamuthajpánthoz varrtam hozzá. A farok pedig bármiből készülhet, lényeg, hogy hosszú legyen és lehessen csóválni a kezeddel :)

2009. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Profi tippekért keress cosplay (esetleg ha úgy találsz, jelmű) oldalakat, fórumokat. Ők tényleg értenek hozzá!


Az én ötletem: Cicás smink (mindegy hogy tényleg smink vagy arcfestés, farsang van), hozzá szűkebb vagy szőrös ruha, esetleg overál, fekete mindenféle. Egy szélesebb fekete textilborítású hajpánt is kell, erre varrhattok füleket (bevonhattok / befesthettek karton fülecskéket, vagy készíthetitek olyan anyagból, mint a tornaszőnyeg, a vékony verziót hobbiboltban megvehetitek). A cica farka pedig egy textilhenger lazán kitömve, esetleg drótot is fűzhettek bele. Ezt is tehetitek egy övre ami rögzíti, vagy hozzáölthetitek / tűzhetitek a ruhához.

2009. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nagyon szuper ötletek elöttem, pont ahogy leírták, de a fiu fején hülyén mutatna egy hajpátn, ezért neki egy fekete sapkára lehetne füleket varrni.

amúgy ha nem vagy vékony akkor inkább ne legyen feszülös ruha, akkor ha lehet kicsit bövebb legyen.


LÈNYEG

legyen farkatok, fületek és arcon cicabajuszos smink.

2009. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 3.-ban voltam fekete cicus (:

Fekete passzos gatya.. a farkat meg nem nehéz megvarrni. kivágsz anyagból egy hosszú csíkot, összevarrod és megtöltöd vattával. Illetve majd mama, vagy anyu :D Passzos fekete felső.. Nekem még kesztyűm is volt :P Ragasztgattunk rá műkörmöket XD Ha a haverod kicsit égetni akarja magát, akkor szerintem még ez is belefér :D

A fülek pedig.. Mivel fiúnak enyhén szólva érdekesen állna a hajpánt.. :DD Egy teljesen natúr fekete sapka.. És arra rávarrni 2 fekete válltömést. Szerintem nagyon jó macskafül fílingt ad :D

És természetesen a smink :P

2009. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14 vagyok és lány, am hülyülésből csináljuk... de köszönöm mindenkitől az ötleteket ^^
2009. jan. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!