Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek a magyar vagy a...

Szerintetek a magyar vagy a nemet fiatalok normalisabbak?

Figyelt kérdés

altalannosagban.

Legyszi külön irjatok, nagyvarost, kisvarost es falut is, hogy altalanosan normalisabbak-e a nemet fiatalok a magyar fiataloknal.

elöre is köszönöm


2012. márc. 17. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon értelmetlen kérdés. Bármely országban vannak illyenek is, olyanok is.
2012. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ha altalanositani kellene?
2012. márc. 17. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban a német fiatalok sokkal normálisabbak.Berliniekkel találkoztam személyesen is nagyon normálisa , toleránsak , nyitottak és érdeklődőek.Nekem nem anyanyelvem a német hanem megtanultam de sokkal jobban elbeszélgettem velük mint a magyarokkal.Egész mások.
2012. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Anyanyelvi némettanárom van, az ő testvére kint tanít Németországban, neki csak negatív tapasztalatai vannak, de igazából azért mert egy ilyen szakképző-szerűségben tanít, elég sok a török meg keverék diák. Viszont nagy általnássogában egyértelműen a német iskolák fiataljai a "normálisabbak", több fontos, szakmai ismeretet tudnak szerezni és világnézetileg sem olyan széthúzóak mint a magyarok. Nagyvárosokban ott is sokféle-fajta intézmény van és gyakoribbak a különleges képzési rendű sport, művészeti, stb. iskolák is. Tudomásom szerint nincsennek színvonalbeli különbségek város és falu között, sőt, ott a vidéki, falusi iskolák is jól megvannak, nem bezárásra ítéltetett intézmények. Nagyjából én így az oktatás irányából tudom megközelíteni, sok német fiatallal még nem volt lehetőségem találkozni, de akikkel összefutottam azok teljesen átlagos fiatalnak mondhatóak, magyarországon talán a felső 20-30%-hoz tartoznának az oktatási rendszerben.
2012. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez erősen szubjektív, ráadásul nagyon helyfüggő ezért még általánosságban sem lehet megmondani. Nem a nemzetiség határozza meg egy ember viselkedését.
2012. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
De ha a Balatonra jövő németekből kéne kiindulnom akkor drogos alkoholista tiszteletlen tahó az összes német fiatal, persze ez durva sarkítás.
2012. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
38%
A Német fiatalok egyértelműen normálisabbak. Én voltam a szüleimmel egy hétig Németországba és ott 8-9 óra után már senki nincs kint az utcán nem hogy a fiatalok. Szóval ők normálisabbak.
2012. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a magyarok. Nekem ők szimpibbek, de gyanítom, azért, mert én is az vagyok :) Az a kevés német, akit ismerek, nagyrészt normális, de a magyarok közelebb állnak hozzám.
2012. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!